Serwer wizualizacji monitoringu uSCADA

Cena: 737,00 zł 737.00
Cena netto: 599,19 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Inveo
Kod produktu: C026-74945

Opis

Serwer wizualizacji parametrów monitoringu uSCADA

Wizualizacja parametrów maszyn i urządzeń przez stronę WWW. Miniaturowy moduł, stanowiący alternatywne rozwiązanie dla rozwiązań typu SCADA opartych na komputerach.

Wizualizacja danych pomiarowych

Urządzenie wyposażone jest w serwer http na którym jest umieszczona strona www. Podczas przygotowania wizualizacji należy zdefiniować punkty które będą cyklicznie odczytywane z magistrali MODBUS RTU lub MODBUS TCP.  Użytkownik po zalogowaniu się na urządzeniu poprzez dowolną przeglądarkę (Firefox, Chrome, Internet Explorer) może monitorować poszczególne parametry lub zmieniać dowolne parametry. uScada nie posiada systemu operacyjnego (gotowość do pracy uzyskujemy po około 1 sekundzie od momentu podłączenia zasilania). Jako nośnik danych zastosowano kartę SD o pojemności 4 GB lub 8 GB co w zupełności wystarcza na zapamiętanie nawet bardzo rozbudowanej strony www. Dane do urządzenia można wczytywać poprzez dowolnego klienta ftp.

Zasilanie

uScada zasilana jest napięciem od 12 VDC do 24 VDC poprzez złącze LAN (adapter do zasilania znajduje się w komplecie).

Gdzie możesz zastosować uScadę?

Przykładem zastosowania modułu uScada jest monitoring i sterowanie parametrami pracy np. agregatów chłodniczych w kontenerach lub wizualizacja stanu modułów przekaźnikowych umieszczonych o odległych lokalizacjach.

Stworzona wizualizacja może być podzielona na kilka podstron, do których dostęp chroniony jest hasłem np. podgląd parametrów pracy falownika może być dostępny dla osoby nieznającej hasła ale zmiana parametrów może dokonywać tylko osoba posiadająca odpowiednie uprawnienia.

Innym zastosowaniem uScady może być wizualizacja stanu liczników energii elektrycznej rozmieszczonych w wynajmowanych pomieszczeniach.

Dane techniczne:

Komunikacja:

  • Ethernet 1x 10/100Mb RJ45
  • RS485 (MODBUS RTU)

Funkcje MODBUS:

  • 1, 3, 4, 5, 6, 16

Zasilanie:

  • PoE 10-24VDC, 1,5W

W zestawie z urządzeniem:

  • adapter PoE
  • patchcord 0.5m

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl