Ethernet (IP)

Konwerter pomiarowy 1-Wire Inveo OW EXPLORER Konwerter pomiarowy 1-Wire Inveo OW EXPLORER
Producent: Inveo
Cena: 879,00 zł (netto: 714,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przetwornik termopary NANO TC SENSOR	Przetwornik termopary NANO TC SENSOR
Producent: Inveo
Cena: 622,38 zł (netto: 506,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Monitoring temperatury przez internet, czyli termometry IP

Zdalny monitoring temperatury przez internet, czyli termometry IP, to idealne rozwiązanie dla serwerowni, centrów danych i innych środowisk wymagających ciągłego monitorowania temperatury. Czujniki te pozwalają na zdalny pomiar temperatury i wysyłanie alarmów za pomocą e-maili, pułapek SNMP i innych. Dzięki interfejsowi sieciowemu, termometry IP łatwo integrują się z siecią LAN poprzez interfejs Ethernet.

Zdalny termometr to urządzenie umożliwiające kontrolę temperatury w dowolnym miejscu oraz szybką reakcję w przypadku zagrożenia. Możliwość kontroli zdalnej pozwala na konfigurację rejestratora temperatury za pomocą smartfona lub innego urządzenia mobilnego, co umożliwia stały podgląd online pomiarów temperatury bez potrzeby uruchamiania komputera.

Zdalny czujnik temperatury

Zdalny czujnik temperatury to urządzenie działające online za pomocą Internetu. Pozwala na pomiar temperatury oraz alarmowanie użytkownika w razie wystąpienia ewentualnego problemu, za pomocą krótkich komunikatów mailowych. Zdalny czujnik temperatury doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, w których wiele sprzętów jest podłączonych do sieci.

Zdalny odczyt temperatury online

Zdalny odczyt temperatury online to bezprzewodowa sieć oparta o urządzenia umożliwiające odczyt temperatury online. Jest on możliwy za pomocą Internetu i doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, w których wiele sprzętów jest podłączonych do sieci. Zdalny odczyt temperatury znacznie ułatwia pracę IT.

Zdalny termometr

Zdalny termometr umożliwia bezpośredni podgląd danych pomiarowych w przeglądarce internetowej bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Dzięki obsłudze protokołów: TCP, SNMP, SMTP (e-mail), MODBUS TCP i XML oraz kompatybilności interfejsu sieciowego z najnowszymi przeglądarkami i systemami mobilnymi iPhone i Android, termometr umożliwia wysyłanie automatycznych powiadomień e-mail w przypadku przekroczenia temperatury. Taki sprzęt pozwala na nieustanne kontrolowanie warunków w serwerowniach oraz pozwala na szybką interwencję w przypadku sytuacji awaryjnych.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

KONTAKT Z NAMI:

 +48 698 153 332  

info@chipelectronics.com 

Waluty
Wersje językowe
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl