MikroTik UP1302C-12 | Zasilacz | 12V, 10,8A, 1300W, dedykowany dla serii CCR1036
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
262.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 262 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: MikroTik
Kod produktu: UP1302C-12
MikroTik UP1302C-12
MikroTik UP1302C-12 to wewnętrzny zasilacz 12 V 10.8 A przeznaczony dla serii CCR1036.