0098af Switch PoE ULTIPOWER 0098af 802.3af 9xFE (8xPoE)

0098af Switch PoE ULTIPOWER 0098af 802.3af 9xFE (8xPoE)
0098af Switch PoE ULTIPOWER 0098af 802.3af 9xFE (8xPoE)
9 portów 10/100 Mb/s8 portów PoETransfer danych i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu jednego kablaNie jest wymagany montaż ani konfiguracja urządzeniaZasilanie PoE do 15,4W dla każdego portu PoE.
Cena: 439,99 zł (netto: 357,72 zł )
szt.

124P-4POE-20 Switch przemysłowy PoE ULTIPOWER 4xFE PoE, 2xFO SC 100Mb/s 20 km

124P-4POE-20 Switch przemysłowy PoE ULTIPOWER 4xFE PoE, 2xFO SC 100Mb/s 20 km
124P-4POE-20 Switch przemysłowy PoE ULTIPOWER 4xFE PoE, 2xFO SC 100Mb/s 20 km
Porty Ethernet: 4x FastEthernet 10/100 Mb/sPorty PoE: 4Transmisja światłowodowa: 2x FO SC 100 Mb/sStopień ochrony: IP40 Zasilanie: 12-48 V DC lub 24 V ACWymiary 50x156x135mm.
Cena: 841,99 zł (netto: 684,54 zł )
szt.

15-PS084 Switch PoE 8 portowy, 4 porty PoE

15-PS084  Switch PoE 8 portowy, 4 porty PoE
15-PS084 Switch PoE 8 portowy, 4 porty PoE
8 portów 10/100 Mb4 porty PoEStandard: IEEE 802.3, IEEE 802.
Cena: 393,99 zł (netto: 320,32 zł )
szt.

2216af Switch zarządzalny 16xPoE 2xGbit 2xSFP ULTIPOWER

2216af Switch zarządzalny 16xPoE 2xGbit 2xSFP ULTIPOWER
2216af Switch zarządzalny 16xPoE 2xGbit 2xSFP ULTIPOWER
16 portów 10/100 Mb/s2 porty RJ45 1000 Mb/s2 porty SFP 1000 Mb/s16 porty PoE, transfer danych i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu jednego kabla.
Cena: 1 535,99 zł (netto: 1 248,77 zł )
szt.

22QD3220.1 Patchcord SC/PC-SC/PC OM3 (50/125m) duplex 1m BKT

22QD3220.1 Patchcord SC/PC-SC/PC OM3 (50/125m) duplex 1m BKT
22QD3220.1 Patchcord SC/PC-SC/PC OM3 (50/125m) duplex 1m BKT
Rodzaj włókna: MM Średnica rdzenia: 50.
Cena: 60,99 zł (netto: 49,59 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl