Zasilacz sieciowy SMPS 12V 6A 72W ATTE APS-70-120-OF
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
202.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 202 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: ATTE
Kod produktu: 16006