Zasilacz buforowy SMPS 12V 6A 72W ATTE AUPS-70-120-F
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
540.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 540 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: ATTE
Kod produktu: 21360