ZASILACZ HERMETYCZNY PSC-12015/PRO 12V 1.5A
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
46.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 46 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: INNY-D
Kod produktu: 17410
  • https://sklep.delta.poznan.pl/zasilacz-psc-12015pro-12-v-dc-1-5-a_l1_p11506.html
  • Model: PSC-12015/PRO
  • Klasa szczelności: IP67
  • Napięcie wyjściowe: 12 V
  • Napięcie zasilające zmienne: 100 - 240V
  • Moc zasilacza: 18W
  • Optyczna sygnalizacja pracy: Nie
  • Zabezpieczenie przed przepięciami OLP: Tak
  • Prąd wyjściowy: 1.5A