PRZEWÓD KONCENTRYCZNY NS113TRI HQ 1m
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
3.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: CONOTECH
Kod produktu: 6965
  • Model: NS113TRI 585
  • Średnica żyły wewnętrznej: 1.13 mm
  • Dielektryk: 4.65 ± 0.02 mm spieniony fizycznie PE
  • Ekran ochronny: folia Al. + polipropylen, grubość 0.04
  • Oplot: 144 żyły x 0.12mm, drut Al.
  • Powłoka zewnętrzna: 6.8 mm, biały PVC
  • Impedancja: 75 ± 3 Ohm