PRZETWORNICA VOLT POLSKA IPS-500/1000 24V / 230V 500/1000 W
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
129.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 129 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: VOLT POLSKA
Kod produktu: 7516
  • Model: 3IPS651024
  • Postać fali: Sinus modyfikowany
  • Napięcie wejściowe: 24 V
  • Napięcie wyjściowe: 230 V
  • Funkcja prostownika: Nie
  • Funkcja UPS: Nie
  • Gniazdo USB: Tak
  • Moc ciągła: 500 W
  • Moc impulsowa: 1000 W