POWER ADAPTER UBIQUITI POE 24V 1A (POE-24-24W)
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
59.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 59 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: UBIQUITI
Kod produktu: 14262
  • Napięcie wyjściowe 24V
  • Max prąd wyjściowy 1000mA
  • złącze RJ45 LAN - do podłączenia sieci
  • złącze RJ45 PoE: - do podłączenia urządzenia
  • przycisk RESET
  • Model: POE-24-24W
  • Klasa szczelności: Tylko do zastosowań wewnętrznych
  • Napięcie wyjściowe: 24 V
  • Napięcie zasilające zmienne: 230V
  • Moc zasilacza: 24W
  • Optyczna sygnalizacja pracy: Tak
  • Zabezpieczenie przed przepięciami OLP: Tak
  • Prąd wyjściowy: 1A