MikroTik SAW30-240-1200GA | Zasilacz | 24V, 1.2A, prosta wtyczka jack
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
71.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 71 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: MikroTik
Kod produktu: SAW30-240-1200GA
Zasilacz MikroTik SAW30-240-1200GA
SAW30-240-1200GA to zasilacz MikroTik z bezpośrednim złączem 24V 1,2A. Standardowe złącze 5.5/2.1.