KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HFW1200TLM-IL-A-0360B-S6
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
385.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 385 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: DAHUA
Kod produktu: 41675
  • standard przesyłu obrazu: CVI/TVI/AHD/CVBS
  • przetwornik: CMOS
  • rozdzielczość: 1920x1080 (2Mpx) @ 25/30kl/s
  • czułość: 0,01lux/F2,0, 0lux (diody IR / LED wł.)
  • obiektyw: 3,6mm
  • oświetlacz Smart Dual Light: 2 diody IR LED (zasięg 40m)
  • 2 diody LED światła białego (zasięg 40m)
  • 3 tryby pracy oświetlacza (tylko IR, tylko LED, Smart - IR + LED)
  • AGC, AWB, BLC, HLC, 3D NR, DWDR
  • Full-Color - technologia kolorowego obrazu przez całą dobę
  • wbudowany mikrofon
  • wbudowane menu OSD
  • obudowa: plastikowy korpus, klasa szczelności (IP67)
  • Model: HAC-HFW1200TLM-IL-A-0360B-S6
  • Widoczność w nocy: 40 m
  • Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
  • Rozdzielczość: 1920x1080
  • Ogniskowa obiektywu: 3.6mm
  • Wbudowany obiektyw: Tak
  • Mechaniczny filtr podczerwieni : Tak
  • Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
  • Balans bieli: Tak
  • Klasa szczelności: IP67
  • Klasa odporności: Nie dotyczy
  • Audio: Tak
  • 2DNR: Tak
  • 3DNR: Nie
  • DWDR: Tak
  • BLC: Tak
  • AGC: Tak
  • Menu OSD: Nie
  • Zasilanie kamery: 12 V DC / 440 mA