Czytnik zbliżeniowy ROGER PRT12MF-R4-BK
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
443.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 443 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: ROGER
Kod produktu: 56757
  • Model: PRT12MF-R4-BK
  • Napięcie zasilacza: 12 V
  • Współczynnik ochrony obudowy: IP65
  • Typ weryfikacji: Karta
  • Częstotliwość czytnika : 1356 kHz
  • Pobór prądu w stanie czuwania: 85 mA
  • Pobór pradu w stanie pracy: 85 mA