Czytnik zbliżeniowy ROGER PRT12LT-BK
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
290.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 290 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: ROGER
Kod produktu: 7177
  • Model: PRT12LT-BK
  • Napięcie zasilacza: 12 V
  • Współczynnik ochrony obudowy: IP65
  • Typ weryfikacji: Karta
  • Częstotliwość czytnika : 125 kHz
  • Pobór prądu w stanie czuwania: 45 mA
  • Pobór pradu w stanie pracy: 45 mA