Czytnik zbliżeniowy ROGER MCT12M-IO
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
591.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 591 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: ROGER
Kod produktu: 14786
  • Identyfikacja za pomocą karty i kodu
  • Odczyt karty z odległości do 7cm
  • Trzy wskaźniki LED
  • Praca w standardzie MIFARE 13,56MHz
  • Praca w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wbudowane wyjście przekaźnikowe
  • Model: MCT12M-IO
  • Napięcie zasilacza: 12 V
  • Współczynnik ochrony obudowy: IP65
  • Typ weryfikacji: Karta i kod
  • Częstotliwość czytnika : 13.56 kHz
  • Pobór prądu w stanie czuwania: 85 mA
  • Pobór pradu w stanie pracy: 100 mA
  • Max. obciążenie styków przekaźnika: 30V/1,5A DC/AC