CZYTNIK ZBLIŻENIOWY ROGER PRT12MF-G
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
437.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 437 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: ROGER
Kod produktu: 1121
  • Model: PRT12MF-G
  • Napięcie zasilacza: 12 V
  • Współczynnik ochrony obudowy: Brak danych
  • Typ weryfikacji: Karta i kod
  • Częstotliwość czytnika : 13.56 kHz
  • Pobór prądu w stanie czuwania: 85 mA
  • Pobór pradu w stanie pracy: 85 mA