CZYTNIK ZBLIŻENIOWY ROGER PRT12EM-BK-G
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
382.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 382 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: ROGER
Kod produktu: 7218
  • Model: PRT12EM-BK-G
  • Napięcie zasilacza: 12 V
  • Współczynnik ochrony obudowy: IP65
  • Typ weryfikacji: Karta
  • Częstotliwość czytnika : 125 kHz
  • Pobór prądu w stanie czuwania: 45 mA
  • Pobór pradu w stanie pracy: 45 mA
  • Max. obciążenie styków przekaźnika: 1,5A/30V