AWOZ-125S1A - puszka instalacyjna z bezpiecznikiem 1A
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
93.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 93 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: PULSAR
Kod produktu: 5830/1
Puszka instalacyjna rozgałęźna z jednym bezpiecznikiem 0,375A lub 1A do systemów PPOŻ
  • napięcie: max. 125V AC
  • bezpiecznik (TOPIK):
    • 0,375A (AWOZ-125S)
    • 1A (AWOZ-125S1A)
  • klasa szczelności: IP20
  • obudowa: blacha stalowa DC01, 1mm
  • wymiary: 120x37x120mm (szer./gł./wys.)