AWOZ-125P - puszka instalacyjna z bezpiecznikiem 0.375A
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
78.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 78 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: PULSAR
Kod produktu: 9719
Puszka instalacyjna rozgałęźna z jednym bezpiecznikiem 0,375A lub 1A do systemów PPOŻ
  • napięcie: max. 125V AC
  • bezpiecznik (TOPIK):
    • 0,375A (AWOZ-125P)
    • 1A (AWOZ-125P1A)
  • ilość żył (wej./wyj.): 2 / 4
  • przekrój przewodu: max. 2,5mm2
  • montaż: natynkowy
  • klasa szczelności: IP20
  • obudowa: blacha stalowa DC01, 1mm
  • zgodność z normami:
    • krajowy certyfikat stałości właściwości użytkowych Nr 063-UWB-0174
    • krajowa Ocena Techniczna CNBOP-PIB-KOT-2019/0109-3704
    • klasyfikacja odporności ogniowej: E30, E60, E90
  • wymiary: 154x30x80mm (szer./gł./wys.)