ACO PS-HDR-60-15MA video DIN 15-17V, 4A
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
147.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 147 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: ACO
Kod produktu: 18010
  • Typ zasilacza: impulsowy
  • Moc : 54W
  • Napięcie wyjściowe : 13.5-18VDC
  • Prąd wyjściowy : 4A
  • Podłączenie elektryczne : Listwa zaciskowa
  • Montaż : Szyna DIN
  • Model: PS-HDR-60-15
  • Napięcie zasilacza: 15 V
  • Natężenie zasilacza: 4 A