Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Producent
Cena
-
od
do
Ubiquiti UF-SM-PATCH-UPC-APC | Patchcord | Simplex, SM G.657A1, 2,0mm PVC, 1,5m
| Długość | 1.5m |
| Kategoria kabla | Single-Mode |
| Rodzaje zakończeń patchcorda | SC/UPC-SC/APC |
| Standard włókna | G.657.A1 |
| Długość kabla | 1,2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Kolor produktu | Żółty |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Pełny dupleks | Nie |
| Średnica kabla | 2mm |
| Średnica przewodu | 2 |
| Typ patchcorda światłowodowego | Simplex |
| Typ światłowodu | G.657.A1 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 1 | SC/UPC |
| Złączka 2 | SC/UPC |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UOC-5 | Patchcord | UFiber, LC-UPC/LC-UPC, OM3, 5m
| Długość | 5m |
| Kategoria kabla | Multi-Mode OM3 |
| Rodzaje zakończeń patchcorda | LC/UPC-LC/UPC |
| Standard włókna | OM3 |
| Długość kabla | 5 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Kolor produktu | Kolor Aqua |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Szybkość przesyłania danych | 10 |
| Typ patchcorda światłowodowego | Duplex |
| Typ światłowodu | OM3 |
| Wspierane długości fal | 850,1310 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | LC |
| Złączka 2 | LC |
Dostępność: Dostępny na zamówienie

