Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Producent
Cena
-
od
do
Ubiquiti U-Cable-Patch-0.3m-RJ45-BL | Patchcord LAN | UniFi Patch Cable, 0.3m, Cat6, Niebieski
| Długość kabla | 0,3 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Standard kabla | Cat6 |
| Średnica zewnętrzna | 3 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti U-Cable-Patch-2m-RJ45-BL | Patchcord LAN | UniFi Patch Cable, 2m, Cat6, Niebieski
| Długość kabla | 2 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Standard kabla | Cat6 |
| Średnica zewnętrzna | 3 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti U-Cable-Patch-RJ45 | Kabel miedziany | UniFi Cable, RJ45, 0,1m, Biały
| Długość | 100mm |
| Kabel do montażu | Wewnątrz budynków |
| Kategoria kabla | Kat.6 |
| Typ kabla | Patchcord |
| Certyfikaty | TIA-568-B.2 |
| Długość kabla | 0,22 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Kolor | Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti U-Cable-Patch-RJ45-BK | Kabel miedziany | UniFi Cable, RJ45, 0,1m, Czarny
| Długość | 100mm |
| Kabel do montażu | Wewnątrz budynków |
| Kategoria kabla | Kat.6 |
| Typ kabla | Patchcord |
| Długość kabla | 0,1 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Standard kabla | Cat6 |
| Średnica zewnętrzna | 3 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti U-Cable-Patch-RJ45-BL | Kabel miedziany | UniFi Cable, RJ45, 0,1m, Niebieski
| Długość | 100mm |
| Kabel do montażu | Wewnątrz budynków |
| Kategoria kabla | Kat.6 |
| Typ kabla | Patchcord |
| Długość kabla | 0,22 |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard kabla | Cat6 |
| Średnica zewnętrzna | 3 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie

