Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Cena
-
od
do
TP-Link Archer T4E | Karta sieciowa WiFi | PCI Express, AC1200, Dual Band
| Antena | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Diody LED | Status |
| Dołączone oprogramowanie | CD |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Głębokość opakowania | 148 |
| Głębokość produktu | 120,8 |
| Ilość anten | 2 |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Kolor produktu | Czarny, Zielony |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 |
| Modulacja | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows XP |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przeznaczenie | PC |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | WLAN |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szerokość opakowania | 207 |
| Szerokość produktu | 115,2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| wersja PCI | 3.0 |
| Wewnętrzny | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 11,54,300,867 |
| Wysokość opakowania | 42 |
| Wysokość produktu | 21,5 |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 5 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
TP-Link Archer T5E | Karta sieciowa WiFi | PCI Express, AC1200, Dual Band, Bluetooth 4.2
| Antena | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty | FCC, CE |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Głębokość opakowania | 150 |
| Głębokość produktu | 83,2 |
| Ilość anten | 2 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 |
| Modulacja | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 x64 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przeznaczenie | PC |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | WLAN / Bluetooth |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Szerokość opakowania | 200 |
| Szerokość produktu | 120,8 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Waga wraz z opakowaniem | 230 |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wewnętrzny | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 11,54,300,867 |
| Wysokość opakowania | 39 |
| Wysokość produktu | 21,5 |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 5 |
| Zakres mocy transmitowania | 20 – 23 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
TP-Link Archer T6E | Karta sieciowa WiFi | AC1300, PCI Express, Dual Band
| Antena | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Głębokość opakowania | 148 |
| Głębokość produktu | 120,8 |
| Ilość anten | 2 |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 |
| Modulacja | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przeznaczenie | PC |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | WLAN |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szerokość opakowania | 207 |
| Szerokość produktu | 115,2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Waga wraz z opakowaniem | 280 |
| Wewnętrzny | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 867 |
| Wysokość opakowania | 38 |
| Wysokość produktu | 21,5 |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 5 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
TP-Link Archer TX3000E | Karta sieciowa WiFi | PCI Express, AX3000, Dual Band, Bluetooth 5.0
| Częstotliwość pracy | Dual Band (2.4GHz, 5GHz) |
| Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej | 3000 Mb/s |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11a |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11ac |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11b |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11g |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11n |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11ax |
| Antena | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty | FCC |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Czułość odbiorcy | 5 GHz : 11ax HT160?-56.25dBm 11ax HT80: -59dBm 11ax HT40: -62.25dBm 11ax HT20: -65dBm 11ac HT160?-62dBm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Głębokość produktu | 120,8 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1-pack |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kolor produktu | Czarny, Czerwony |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2402 |
| Moc nadawcza (FCC) | 27 |
| Modulacja | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Odkręcane anteny | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilania urządzenia | PCI Express |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | WLAN / Bluetooth |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Szerokość produktu | 95,2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Typ MIMO | 2×2 |
| Typ obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wbudowany modem | Brak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wewnętrzny | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 54,300,574,1733,2402 |
| Wysokość produktu | 21,5 |
| Zabezpieczenia WiFi | WEP |
| Zabezpieczenia WiFi | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 5 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zastosowanie | Uniwersalna |
| Zestaw układów | Intel Wi-Fi 6 |
| Zysk anteny | Poniżej 10dBi |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
TP-Link Archer TX50E | Karta sieciowa WiFi | PCI Express, AX3000, Dual Band, Bluetooth 5.0
| Częstotliwość pracy | Dual Band (2.4GHz, 5GHz) |
| Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej | 3000 Mb/s |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11a |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11ac |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11b |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11g |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11n |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11ax |
| Antena | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Głębokość opakowania | 150 |
| Głębokość produktu | 120,8 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1-pack |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Kolor produktu | Czarny, Metaliczny |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2402 |
| Modulacja | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Odkręcane anteny | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Rodzaj zasilania urządzenia | PCI Express |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | WLAN / Bluetooth |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Szerokość opakowania | 200 |
| Szerokość produktu | 95,2 |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Typ MIMO | 2×2 |
| Typ obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Waga wraz z opakowaniem | 270 |
| Wbudowany modem | Brak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 54,300,574,1733,2402 |
| Wysokość opakowania | 39 |
| Wysokość produktu | 21,5 |
| Zabezpieczenia WiFi | WEP |
| Zabezpieczenia WiFi | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 5 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zastosowanie | Uniwersalna |
| Zysk anteny | Poniżej 10dBi |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
TP-Link TG-3468 | Karta sieciowa | Gigabit, PCI Express
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Głębokość opakowania | 135 |
| Głębokość produktu | 78,5 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Kolor produktu | Zielony |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2000 |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb tem | 32 – 104 |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | CSMA/CD, TCP/IP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 2000, Windows 2000 Professional, Windows 98SE, Windows ME, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeznaczenie | PC/notebook |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Ethernet |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Szerokość opakowania | 160 |
| Szerokość produktu | 120,8 |
| Szybkość przesyłania danych | 1 |
| Szybkość transmisji danych | 10/100/1000 Mbps |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Technologia okablowania | 10/100/1000BaseT(X) |
| Wewnętrzny | Tak |
| Wysokość opakowania | 30 |
| Wysokość produktu | 20,9 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie

