Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Cena
-
od
do
TP-Link TL-WN781ND | Karta sieciowa | PCI-e, 150Mb/s
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kolor produktu | Zielony |
| Link/act led | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 150 |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | WLAN |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g |
| System operacyjny | Win 98SE,ME,2000,XP 32 bit/64 bit, Vista 32 bit/64 bit, 7 32 bit/64 bit |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Wewnętrzny | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Współczynnik wzmocnienia | 2 |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 78,5 x 120,8 x 21,5 |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 2,4835 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zestaw układów | Atheros |
| Zgodny ze standradami przemysłowymi | IEEE 802.11b/g/n |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
TP-Link TL-WN881ND | Karta sieciowa WiFi | N300, PCI Express, 2x 2dBi
| Antena | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Czułość odbiorcy | 270M: -68dBm@10% 130M: -68dBm@10% 108M: -73dBm@10% 54M: -73dBm@10% 11M: -89dBm@8% 6M: -87dBm@10% 1M: -90dBm@8% |
| Diody LED | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Głębokość produktu | 78,5 |
| Ilość anten | 2 |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Kolor produktu | Zielony |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 |
| Modulacja | 16-QAM, 64-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przeznaczenie | PC |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | WLAN |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| System operacyjny | Windows 8(32/64bits), Windows 7(32/64bits), Windows Vista(32/64bits), Windows XP(32/64bits) |
| Szerokość produktu | 120,8 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Wewnętrzny | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 1,6,11,54,108,130,270,300 |
| Współczynnik wzmocnienia | 2 |
| Wysokość produktu | 21,5 |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 2,4835 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
TP-Link UE200 | Karta sieciowa | 1x RJ45 100Mb/s, USB 2.0
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Diody LED | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Głębokość opakowania | 85 |
| Głębokość produktu | 26 |
| Ilość | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Interfejs hosta | USB |
| Kolor produktu | Niebieski, Biały |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 100 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Ethernet |
| Szerokość opakowania | 183 |
| Szerokość produktu | 82,3 |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Technologia okablowania | 10/100BaseT(X) |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wewnętrzny | Nie |
| Wysokość opakowania | 16 |
| Wysokość produktu | 16,2 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zasilane prze USB | Tak |
| Zestaw układów | RTL8152B |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
TP-Link UE300 | Karta sieciowa | 1x RJ45 1000Mb/s, USB 3.0
| Diody LED | Tak |
| Głębokość opakowania | 85 |
| Głębokość produktu | 26 |
| Ilość | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Interfejs hosta | USB |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Ethernet |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Szerokość opakowania | 183 |
| Szerokość produktu | 82,3 |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Technologia okablowania | 10/100/1000BaseT(X) |
| Waga wraz z opakowaniem | 52 |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wewnętrzny | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Wysokość opakowania | 16 |
| Wysokość produktu | 16,1 |
| Zasilane prze USB | Tak |
| Zestaw układów | RTL8153 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
TP-Link UE300C | Karta sieciowa | 1x RJ45 1000Mb/s, USB-C
| Diody LED | Tak |
| Format złącza USB | Prosty |
| Głębokość produktu | 26 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Interfejs hosta | USB |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kolor produktu | Biały |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8153 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Chrom |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Ethernet |
| Szerokość produktu | 71 |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wewnętrzny | Nie |
| Wysokość produktu | 16,2 |
| Zasilane prze USB | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
TP-Link UE330 | Karta sieciowa | 1x RJ45 1000Mb/s, 3x USB 3.0
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Głębokość opakowania | 103 |
| Głębokość produktu | 23 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Interfejsy hub | RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Kolor kabla | Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Bas |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 1000 |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Szerokość opakowania | 160 |
| Szerokość produktu | 31 |
| Wysokość opakowania | 26 |
| Wysokość produktu | 96 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zasilane prze USB | Tak |
| Zestaw układów | RTL8153 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie

