Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Producent
-
ATTE
(2)
-
BITNER
(3)
-
CABLETECH
(9)
-
CONOTECH
(6)
-
Cyberteam
(129)
-
DAHUA
(1)
-
DCN
(9)
-
EagleNET
(74)
-
FCNET
(43)
-
Hikvision
(1)
-
INNY
(3)
-
Inny
(11)
-
LANBERG
(62)
-
LP
(31)
-
LTC
(3)
-
Maclean
(36)
-
MERCOR
(5)
-
MikroTik
(11)
-
OEM
(1)
-
OPTICUM
(5)
-
OPTIX
(18)
-
OPTON
(1)
-
SATEL
(1)
-
SIGNAL FIRE
(1)
-
SOLARIX
(9)
-
SPACETRONIK
(1)
-
TELE-FONIKA Kable
(1)
-
TELEVES
(3)
-
TP-LINK
(2)
-
UBIQUITI
(80)
-
UNITEK
(7)
Cena
-
od
do
Ubiquiti AF-5G30-S45 | Antena kierunkowa | airFiber Dish, 5GHz, 30dBi
| Częstotliwość anteny | 5 GHz |
| Typ anteny | Kierunkowa |
| Zysk energetyczny | 21dBi – 30dBi |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Izolacja polaryzacji krzyżowej | >35 dB |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
| Kolor produktu | Biały |
| Kompatybilny z marką | Ubiquiti |
| Obsługiwane produkty | AF-5X |
| Pasmo częstotliwości | 5 |
| Polaryzacja | Podwójna liniowa |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 30 |
| Stosunek front-to-back | 30 dB |
| Szerokość produktu | 650 |
| Szerokość wiązki w pionie | 5.8° |
| Szerokość wiązki w poziomie | 5.8° |
| VSWR | 1.6:1 |
| Wysokość produktu | 650 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti AF-5G34-S45 | Antena kierunkowa | airFiber Dish, 5GHz, 34dBi
| Częstotliwość anteny | 5 GHz |
| Typ anteny | Kierunkowa |
| Zysk energetyczny | >31 dBi |
| Głębokość produktu | 421 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Izolacja | 34 |
| Izolacja polaryzacji krzyżowej | >35 dB |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
| Kolor produktu | Biały |
| Kompatybilny z marką | Ubiquiti |
| Maksymalna prędkość wiatru | 200 |
| Obsługiwane produkty | AF-5X |
| Pasmo częstotliwości | 5.1 – 5.8 |
| Pionowa szerokość wiązki (5 GHz) | 3 |
| Polaryzacja | Podwójna liniowa |
| Polaryzacja | Podwójna polaryzacja |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 34 |
| Pozioma szerokość wiązki (5 GHz) | 3 |
| Stosunek front-to-back | 42 dB |
| Stosunek przodu do tyłu | 42 |
| Szerokość produktu | 1050 |
| Szerokość wiązki w pionie | 3° |
| Szerokość wiązki w poziomie | 3° |
| Średnica | 105 |
| VSWR | 1.4:1 |
| Waga produktu | 13,5 |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 1,4:1 |
| Wysokość produktu | 1050 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti AF-5XHD | Radiolinia | AirFiber, 5GHz, GPS, 1x RJ45 1000Mb/s
| Częstotliwość anteny | 5 GHz |
| Ilość portów LAN | 1x [10/100/1000M (RJ45)] |
| 5 GHz | Tak |
| Certyfikaty | FCC |
| Dystans łącza radiowego | 100 km |
| Głębokość produktu | 48 |
| GPS | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 |
| Maksymalne zużycie mocy | 12 |
| Maksymalny zakres zewnętrzny | 200000 |
| Moc nadajnika | 29 |
| Modulacja | QAM |
| Napięcie operacyjne | 24 |
| Napięcie wejściowe AC | 20 – 50 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 5.150 – 5.250 / 5.740 – 5.850 |
| Prąd wyjściowy | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Szerokość produktu | 82 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Typ urządzenia | Radiolinia |
| Umieszczenie | Ściana |
| Waga produktu | 350 |
| Wewnętrzny | Nie |
| Wysokość produktu | 224 |
| Zainstalowany system operacyjny | AirOS |
| Zakres częstotliwości | 100 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 55 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zysk anteny | 21dBi – 30dBi |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti FC-SM-100 | Światłowód | FiberCable, G.657.A2, Napowietrzny, Jednomodowy, 30m
| Kabel do montażu | Napowietrznego |
| Liczba włókien kabla światłowodowego | 6F |
| Standard włókna | G.657.A2 |
| Długość kabla | 30,5 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica przewodu | 6 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | LC |
| Złączka 2 | LC |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti FC-SM-200 | Światłowód | FiberCable, G.657.A2, Napowietrzny, Jednomodowy, 60m
| Kabel do montażu | Napowietrznego |
| Liczba włókien kabla światłowodowego | 6F |
| Standard włókna | G.657.A2 |
| Długość kabla | 61 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica przewodu | 6 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | LC |
| Złączka 2 | LC |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti FC-SM-300 | Światłowód | FiberCable, G.657.A2, Napowietrzny, Jednomodowy, 90m
| Kabel do montażu | Napowietrznego |
| Liczba włókien kabla światłowodowego | 6F |
| Standard włókna | G.657.A2 |
| Długość kabla | 91,4 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica przewodu | 6 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | LC |
| Złączka 2 | LC |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti IP67CA-RPSMA | Pigtail | AirMAX
| Typ końcówek pigtail RF | RPSMA/RPSMA |
| Connector type | RP-SMA |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Złączka 1 | SMA Male Reverse |
| Złączka 2 | SMA Male Reverse |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti PC-12 | Kabel zasilania | dedykowany dla urządzeń EdgePower
| Długość kabla | 305 |
| Impedancja | 56 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar przewodu AWG | 12 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 – 90 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti POE-50-60W | Zasilacz PoE | 50V, 1,2A, 60W, dedykowany dla airFiber
| Certyfikaty | CE, FCC, IC, UL |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 |
| Głębokość produktu | 60 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044090 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb tem | 32 – 104 |
| Napięcie | 100 – 240 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Power over Ethernet | 50 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Szerokość produktu | 101 |
| Waga produktu | 192 |
| Wysokość produktu | 33 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 35 – 95 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti U-Cable-C6-CMR | Kabel miedziany | UniFi Cable, CAT6, 305m
| Częstotliwość | 600 |
| Długość kabla | 305 |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Kolor produktu | Biały |
| Osłona końcówki | Tak |
| Standard kabla | Cat6 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti U-Cable-Patch-0.3m-RJ45-BL | Patchcord LAN | UniFi Patch Cable, 0.3m, Cat6, Niebieski
| Długość kabla | 0,3 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Standard kabla | Cat6 |
| Średnica zewnętrzna | 3 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie

