Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Producent
-
ATTE
(2)
-
BITNER
(3)
-
CABLETECH
(9)
-
CONOTECH
(6)
-
Cyberteam
(129)
-
DAHUA
(1)
-
DCN
(9)
-
EagleNET
(74)
-
FCNET
(43)
-
Hikvision
(1)
-
INNY
(3)
-
Inny
(11)
-
LANBERG
(62)
-
LP
(31)
-
LTC
(3)
-
Maclean
(36)
-
MERCOR
(5)
-
MikroTik
(11)
-
OEM
(1)
-
OPTICUM
(5)
-
OPTIX
(18)
-
OPTON
(1)
-
SATEL
(1)
-
SIGNAL FIRE
(1)
-
SOLARIX
(9)
-
SPACETRONIK
(1)
-
TELE-FONIKA Kable
(1)
-
TELEVES
(3)
-
TP-LINK
(2)
-
UBIQUITI
(80)
-
UNITEK
(7)
Cena
-
od
do
SF-SM31WD020D-GP + SF-SM55WD020D-GP (Netgear & Others) - komplet modułów światłowodowych SFP
Dostępność: Bardzo niska ilość - potwierdź dostępność telefonicznie przed złożeniem zamówienia
SF-SMS31WD020D-GP + SF-SMS55WD020D-GP (Netgear & Others) - komplet modułów światłowodowych SFP
Dostępność: Bardzo niska ilość - potwierdź dostępność telefonicznie przed złożeniem zamówienia
SP-SM31010D-GP (Netgear & Others) - moduł światłowodowy SFP+
Dostępność: Bardzo niska ilość - potwierdź dostępność telefonicznie przed złożeniem zamówienia
TP-Link Archer MR600 | Router LTE | AC1200 Dual Band, LTE CAT6, 4x RJ45 1000Mb/s
| Częstotliwość pracy | Dual Band (2.4GHz, 5GHz) |
| Ilość portów LAN | 3x [10/100/1000M (RJ45)] |
| Kategoria LTE | Cat.6 (300Mb/s Download, 50Mb/s Upload) |
| Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej | 1200 Mb/s |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11ac |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11b |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11g |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11n |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11a |
| Typ łączności | 4G/LTE |
| Typ łączności | Wi-Fi |
| 3G | Tak |
| 4G | Tak |
| 5G | Nie |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Czułość odbiorcy | 5 GHz: 11a 54M: -74 dBm 11ac HT20: -66 dBm 11ac HT40: -63 dBm 11ac HT80 : -59 dBm 11n HT20: -73 dBm 11n HT40: -70 dBm 2.4 GHz: 11g 54M: -74 dBm 11n HT20: -72 dBm 11n HT40: -69 dBm |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, WLAN |
| Dodatkowe złącza / interfejsy | SIM |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Firewall | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Głębokość opakowania | 223 |
| Głębokość produktu | 141 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Ilość anten | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit | Nie |
| Napięcie operacyjne | 12 |
| Napięcie wejściowe AC | 100 – 240 |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Obsługiwane pasma UMTS | 850,900,2100 |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 |
| Obsługiwane sieci 4G | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługuje VPN | PPTP VPN, IPSec VPN , OpenVPN |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Pasma LTE | B1 (2100MHz) |
| Pasma LTE | B3 (1800MHz) |
| Pasma LTE | B5 (850 MHz) |
| Pasma LTE | B7 (2600MHz) |
| Pasma LTE | B8 (900MHz) |
| Pasma LTE | B20 (800MHz) |
| Pasma LTE | B28 (700MHz) |
| Pasma LTE | B38 (2600MHz) |
| Pasma LTE | B40 (2300MHz) |
| Pasma LTE | B41 (2500 MHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Port USB | Nie |
| Prąd wyjściowy | 1,5 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Protokół wybierania drogi | IP |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Rodzaj zasilania urządzenia | Zasilacz |
| Standardy 3G | HSPA, HSPA+, UMTS |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Szerokość opakowania | 307 |
| Szerokość produktu | 202 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| usługa Dual SIM | Nie |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1167 |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 |
| Wysokość opakowania | 70 |
| Wysokość produktu | 33,6 |
| Zabezpieczenie firewall | Domain Filter, IP, MAC Address Binding |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
TP-Link M7450 | Router LTE | 4G LTE cat6, WiFi Dual Band, SIM, MicroSD
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Długość przekątnej ekranu | 3,66 |
| Głębokość opakowania | 101 |
| Głębokość produktu | 65 |
| Klient DHCP | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kolor produktu | Czarny, Szary |
| Liczba jednoczesnych kart SIM | 1 |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 |
| Obsługa pasm GSM | 850,900,1800,1900 |
| Obsługiwane pasma 2G | 850,900,1800,1900 |
| Obsługiwane pasma 3G | 900,2100 |
| Obsługiwane pasma UMTS | 900,2100 |
| Obsługiwane sieci 4G | 800,900,1800,2100,2600 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | macOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Obsługiwane typy kart pamięci | SD |
| Pojemność baterii | 3000 |
| Port USB | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Przycisk reset | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Serwer DHCP | Tak |
| Sieć danych | Edge, GPRS, GSM, HSPA, LTE, UMTS |
| Standardy 2G | Edge, GPRS |
| Standardy 3G | DC-HSDPA, HSPA, HSPA+, UMTS |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szerokość opakowania | 149 |
| Szerokość produktu | 112 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Typ napędu | Bezprzewodowy sprzęt sieci komórkowej |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Waga wraz z opakowaniem | 250 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 300 |
| Wysokość opakowania | 60 |
| Wysokość produktu | 16 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 35 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti AF-11 | Radiolinia | AirFiber, 11GHz, Full Duplex, 1,2Gb/s+, 1x RJ45 1000Mb/s
| Częstotliwość anteny | 11 GHz |
| Ilość portów LAN | 1x [10/100/1000M (RJ45)] |
| Certyfikaty | FCC Part 101, ETSI EN 302 217 |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jednopasmowy (5 GHz) |
| Diody LED | Tak |
| Głębokość produktu | 86 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 |
| Model procesora | INVICTUS 2 IC |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Szerokość produktu | 112 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Typ produktu | Most sieciowy |
| Typ urządzenia | Radiolinia |
| Waga produktu | 2,26 |
| Wi-Fi | Tak |
| Wysokość produktu | 327 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 50 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti AF-24HD-EU | Radiolinia | AirFiber HD, 24GHz, 1x RJ45 1000Mb/s, 40dBi
| Częstotliwość anteny | 24 GHz |
| Dystans łącza radiowego | 20 km |
| Typ urządzenia | Radiolinia |
| Zysk anteny | Powyżej 30dBi |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti AF-3G26-S45 | Antena kierunkowa | airFiber Dish, 3GHz, 26dBi
| Częstotliwość anteny | 3 GHz |
| Typ anteny | Kierunkowa |
| Zysk energetyczny | 21dBi – 30dBi |
| Izolacja polaryzacji krzyżowej | >35 dB |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
| Kompatybilny z marką | Ubiquiti |
| Maksymalna prędkość wiatru | 200 |
| Pasmo częstotliwości | 3.3 – 3.8 |
| Polaryzacja | Podwójna polaryzacja (pozioma i pionowa) |
| Polaryzacja | Podwójna polaryzacja |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 26 |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Stosunek front-to-back | 33 dB |
| Szerokość wiązki w pionie | 7° |
| Szerokość wiązki w poziomie | 7° |
| Średnica | 65 |
| VSWR | 1.4:1 |
| Waga produktu | 9,8 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti AF-5G-OMT-S45 | Konwerter | AIRFIBER OMT 5GHz SLANT 45
| Częstotliwość anteny | 5 GHz |
| Typ anteny | Kierunkowa |
| Zysk energetyczny | >31 dBi |
| Zysk energetyczny | 21dBi – 30dBi |
| Ilość | 1 |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ złącza | 2x RP-SMA |
Dostępność: Dostępny na zamówienie

