Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Producent
-
ASUS
(4)
-
ATTE
(23)
-
BCS
(2)
-
BCS LINE
(1)
-
BROADCOM
(3)
-
Cisco
(39)
-
CUDY
(3)
-
CyberPower
(1)
-
D-Link
(1)
-
DAHUA
(31)
-
Grandstream
(2)
-
Hikvision
(18)
-
Huawei
(29)
-
IMOU
(12)
-
Inny
(2)
-
LANBERG
(7)
-
MikroTik
(199)
-
NETGEAR
(117)
-
Planet
(1)
-
PULSAR
(10)
-
QNAP
(24)
-
Tenda
(4)
-
TP-LINK
(274)
-
UBIQUITI
(202)
-
VIDOS
(1)
-
XIAOMI
(6)
-
ZTE Poland
(1)
-
ZyXEL
(72)
Cena
-
od
do
Govee H6110 10m | Taśma LED | Wi-Fi, Bluetooth, RGB
| Certyfikaty | FCC |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 |
| Długość taśmy świetlnej | 5 |
| Ilość na paczkę | 2 |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor światła | Wielo |
| Model | Inteligentne światło paska |
| Napięcie wejściowe AC | 12 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Wi-Fi/Bluetooth |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sterowniki głosu | Tak |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Współpracuje z Amazon Alexa | Tak |
| Współpracuje z Asystentem Google | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zdalne wsparcie smartfona | Tak |
| Zmieniające kolor | Tak |
| Żywotność lamp | 50000 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Govee H6199 TV backlight | Taśma LED | dla TV 75-85 cali, Wi-Fi, Bluetooth, RGBIC
| Bluetooth | Tak |
| Długość produktu | 3,8 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor światła | Wielo |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Nadaje się do rodzaju światła | Nastrój |
| Napięcie pracy | 12 |
| Pobór mocy | 24 |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Przyciemniany | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Typ mocowania | Plaster |
| Waga produktu | 620 |
| Wbudowane diody LED | Tak |
| Współpracuje z Amazon Alexa | Tak |
| Współpracuje z Asystentem Google | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zmieniające kolor | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Govee H619A 5m | Taśma LED | Wi-Fi, Bluetooth, RGBIC
| Certyfikaty | FCC, IC |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 |
| Długość taśmy świetlnej | 5 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor światła | Wielo |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Model | Inteligentne światło paska |
| Napięcie wejściowe AC | 24 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Wi-Fi/Bluetooth |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sterowniki głosu | Tak |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Współpracuje z Amazon Alexa | Tak |
| Współpracuje z Asystentem Google | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zdalne wsparcie smartfona | Tak |
| Zmieniające kolor | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Govee H61E1 LED Strip Lights 5m | Taśma LED | RGBICW, Wi-Fi, Bluetooth
| Długość | 5m |
| Bluetooth | Tak |
| Długość kabla | 5 |
| Długość produktu | 5000 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Kolor światła | Wielo |
| Liczba źródeł światła | 300 |
| Łatwa instalacja | Tak |
| Model | Lampka ścienna |
| Możliwość aktualizacji oprogramowania | Tak |
| Możliwość przyciemniania pilotem | Tak |
| Nadaje się do rodzaju światła | Nastrój |
| Odpowiednia lokalizacja | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Przyciemniany | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Styl oświetlenia | Wiele stylów |
| Typ mocowania | Plaster |
| Wbudowane diody LED | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zmieniające kolor | Tak |
| Żarówki w zestawie | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie

