Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Producent
-
ASUS
(4)
-
ATTE
(23)
-
BCS
(2)
-
BCS LINE
(1)
-
BROADCOM
(3)
-
Cisco
(39)
-
CUDY
(3)
-
CyberPower
(1)
-
D-Link
(1)
-
DAHUA
(31)
-
Grandstream
(2)
-
Hikvision
(18)
-
Huawei
(29)
-
IMOU
(12)
-
Inny
(2)
-
LANBERG
(7)
-
MikroTik
(199)
-
NETGEAR
(117)
-
Planet
(1)
-
PULSAR
(10)
-
QNAP
(24)
-
Tenda
(4)
-
TP-LINK
(274)
-
UBIQUITI
(202)
-
VIDOS
(1)
-
XIAOMI
(6)
-
ZTE Poland
(1)
-
ZyXEL
(72)
Cena
-
od
do
Xiaomi Mesh System AX3000 1-Pack | Router Wi-Fi | AX3000 WiFi6, Dual Band, 4x RJ45 1000Mb/s
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Diody LED | System, Sieć WAN |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Głębokość produktu | 97 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Kabel sieciowy | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85171800 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Szerokość produktu | 97 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-SAE, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Taktowanie procesora | 1 |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2402 |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 |
| Wysokość produktu | 222 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Xiaomi Mesh System AX3000 2-Pack | Router Wi-Fi | AX3000 WiFi6, Dual Band, 4x RJ45 1000Mb/s
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Diody LED | System, Sieć WAN |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Głębokość produktu | 97 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Kabel sieciowy | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85171800 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba dołączonych produktów | 2 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Szerokość produktu | 97 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Taktowanie procesora | 1 |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2402 |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 |
| Wysokość produktu | 222 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Xiaomi Router AC1200 | Router WiFi | AC1200, 3x RJ45 1000Mb/s
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| DSL WAN | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ilość anten | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Modulacja | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM, QPSK |
| Napięcie operacyjne | 12 |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android, iOS |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Port USB | Nie |
| Prąd wyjściowy | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przewody | DC |
| Przycisk reset | Tak |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSID, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Taktowanie procesora | 880 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ anteny | 2×2 |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR3 |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Wielkość pamięci flash | 16 |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1167 |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 |
| Zainstalowany system operacyjny | OpenWrt |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie

