Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Producent
-
ASUS
(4)
-
ATTE
(23)
-
BCS
(2)
-
BCS LINE
(1)
-
BROADCOM
(3)
-
Cisco
(39)
-
CUDY
(3)
-
CyberPower
(1)
-
D-Link
(1)
-
DAHUA
(31)
-
Grandstream
(2)
-
Hikvision
(18)
-
Huawei
(29)
-
IMOU
(12)
-
Inny
(2)
-
LANBERG
(7)
-
MikroTik
(199)
-
NETGEAR
(117)
-
Planet
(1)
-
PULSAR
(10)
-
QNAP
(24)
-
Tenda
(4)
-
TP-LINK
(274)
-
UBIQUITI
(202)
-
VIDOS
(1)
-
XIAOMI
(6)
-
ZTE Poland
(1)
-
ZyXEL
(72)
Cena
-
od
do
Ubiquiti UVC-G4-DoorBell Pro PoE Kit | Wideodomofon + głośnik | UniFi Protect, PoE, Wi-Fi, Bluetooth, IPX4
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Dołączone śruby | Tak |
| Głębokość produktu | 160,6 |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Kolor produktu | Czarny, Srebrny |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1600 x 1200 |
| Materiał obudowy | Aluminium, Poliwęglan (PC) |
| Megapiksele | 5 |
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Napięcie wejściowe DC | 37 – 57 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Szerokość produktu | 51,7 |
| Światło nocne | Tak |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Typ mocowania | Ściana |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Waga produktu | 264 |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wysokość produktu | 35,1 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 – 90 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
UBIQUITI UVC-G4-DOORBELL-PS POWER SUPPLY FOR WIFI HD VIDEO DOORBELL
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UWB-XG | Punkt dostępowy | UniFi, 5GHz, MU-MIMO AC WAVE 2, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ45 10Gb/s, PoE
| Częstotliwość pracy | 5 GHz |
| Ilość portów LAN | 1x [10/100/1000M (RJ45)] |
| Ilość portów LAN | 1x [1/10G (RJ45)] |
| Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej | 2150 Mb/s |
| Standard sieci LAN | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11a |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11ac |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11ac Wave 2 |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11b |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11g |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11n |
| 2,4 GHz | Nie |
| 5 GHz | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Tagged VLAN |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba połączeń WLAN (maksymalna) | 1500 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1733 |
| Maksymalne zużycie mocy | 31 |
| MIMO | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 57 |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Port wan | Ethernet (RJ-45) |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 15 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000,10000 |
| Przycisk reset | Tak |
| Rodzaj zasilania urządzenia | PoE 802.3bt |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Szerokość produktu | 471,1 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES, WEP, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2 |
| Typ anten | Zintegrowane |
| Typ MIMO | MU-MIMO 4×4 |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Umieszczenie | Pręt |
| Waga produktu | 3,2 |
| Wysokość produktu | 94,3 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 – 70 |
| Zastosowanie | Uniwersalna |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zysk anteny | 11dBi – 20dBi |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UXG-PRO | Router | Next-Gen Gateway Pro, 2x RJ45 1000Mb/s, 2x SFP+
| Ilość portów LAN | 1x [10/100/1000M (RJ45)] |
| Ilość portów LAN | 1x [10G (SFP+)] |
| Ilość portów WAN | 1x 10/100/1000BaseTX (RJ45) |
| Ilość portów WAN | 1x SFP+ (10G) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Częstotliwość CPU | 1,7 GHz |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50 – 60 |
| Diody LED | LAN, Zasilanie |
| Długość przekątnej ekranu | 3,3 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Głębokość produktu | 285,6 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość rdzeni CPU | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Napięcie | 200 – 240 |
| Pamięć RAM | 2GB |
| Panel sterowania | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2048 |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Port wan | Ethernet (RJ-45) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Rodzaj zasilania urządzenia | Zasilacz |
| Szerokość produktu | 442,4 |
| Taktowanie procesora | 1700 |
| Typ mocowania | Montaż półkowy |
| Typ obudowy | Metalowa |
| Waga produktu | 3,42 |
| Wysokość produktu | 43,7 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 – 40 |
| Zakres wilgotności względnej | 5 – 95 |
| Zarządzanie | Przez przeglądarkę WWW |
| Zarządzanie | CLI – Command Line Interface |
| Zasilanie | 50 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti Wave-AP-EU | Punkt dostępowy | UISP Wave Access Point, 60 GHz, 5.4 Gbps, 10G SFP+, 2.5 Gbps RJ45, IPX6
| 2,4 GHz | Nie |
| 5 GHz | Tak |
| Adapter PoE w zestawie | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikaty | FCC, IC |
| Diody LED | Tak |
| Głębokość produktu | 187 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba dołączonych produktów | 1 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5400 |
| Maksymalne zużycie mocy | 24 |
| Materiał obudowy | Aluminium, Poliwęglan (PC) |
| Modulacja | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, 1024-QAM, BPSK, QPSK |
| Obsługa PoE | Tak |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | Passive PoE |
| Pasmo częstotliwości | 57 – 71 |
| Pełny dupleks | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 |
| Polaryzacja | Polaryzacja pionowa |
| Port wan | Ethernet (RJ-45) |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 24 |
| Prąd wyjściowy | 0,65 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100,1000,2500,10000 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Protokoły zarządzające | SNMP |
| Przepustowość danych | 2700 |
| Przycisk reset | Tak |
| Standard sieci bezprzewodoej LAN | 802.11ax (WiFi 6) |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Szerokość produktu | 212 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES, WPA2-PSK |
| Taktowanie procesora | 1400 |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Umieszczenie | Ściana |
| Waga produktu | 2,3 |
| Wysokość produktu | 205 |
| Zainstalowany system operacyjny | AirOS |
| Zakres napięcia DC | 48 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 60 |
| Zakres wilgotności względnej | 5 – 95 |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Dostępność: ograniczona dostępność - potwierdź telefonicznie
Wysyłka w: 48 godzin

