Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Producent
-
ASUS
(4)
-
ATTE
(23)
-
BCS
(2)
-
BCS LINE
(1)
-
BROADCOM
(3)
-
Cisco
(39)
-
CUDY
(3)
-
CyberPower
(1)
-
D-Link
(1)
-
DAHUA
(31)
-
Grandstream
(2)
-
Hikvision
(18)
-
Huawei
(29)
-
IMOU
(12)
-
Inny
(2)
-
LANBERG
(7)
-
MikroTik
(199)
-
NETGEAR
(117)
-
Planet
(1)
-
PULSAR
(10)
-
QNAP
(24)
-
Tenda
(4)
-
TP-LINK
(274)
-
UBIQUITI
(202)
-
VIDOS
(1)
-
XIAOMI
(6)
-
ZTE Poland
(1)
-
ZyXEL
(72)
Cena
-
od
do
MikroTik XS+2733LC15D | Moduł SFP/SFP+/SFP28 | 1/10/25Gb/s, SM, 15km, 1270nm + 1330nm
| Dystans transmisji | 4-20km |
| Moduł SFP – prędkość portu | 25 Gbps |
| Długość fali | 1310 nm |
| Rodzaj włókna | SM (Single-Mode) |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik XS+31LC10D | Moduł SFP/SFP+/SFP28 | 1/10/25Gb/s, SM, 10km, 1310nm
| Dystans transmisji | 4-20km |
| Moduł SFP – prędkość portu | 25 Gbps |
| Długość fali | 1310 nm |
| Długość fali | 1310 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85369010 |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Liczba dołączonych produktów | 1 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 25000 |
| Maksymalny dystans transferu | 10000 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 200000 |
| Rodzaj włókna | SM (Single-Mode) |
| Typ interfejsu | SFP28 |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Złącze światłowodowe | LC (UPC) |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Mimosa N5-45X2 | Antena sektorowa | 19dBi, 45st, 4,9-6,4 GHz, 2x N-female
| Częstotliwość anteny | 4.9-6.4 GHz |
| Częstotliwość anteny | 5 GHz |
| Częstotliwość anteny | 6 GHz |
| Typ anteny | Sektorowa |
| Zysk energetyczny | 10dBi – 20dBi |
| Elektryczne odchylenie | 2° |
| Izolacja polaryzacji krzyżowej | >30 dB |
| Izolacja Port-to-Port | >10 dB |
| Klasa szczelności | IP55 |
| Kompatybilny z marką | Mimosa |
| Polaryzacja | Skośna 45° |
| Stosunek front-to-back | 43 dB |
| Szerokość wiązki w pionie | 9° |
| Szerokość wiązki w poziomie | 45° |
| Temperatura pracy | -40°C do +55°C |
| Typ MIMO | 2×2 |
| Typ złącza | 2x N FEMALE |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Moduł zarządzania pracą akumulatora; obsługuje do 3 modułów akumulatora; technologia ogniw LiFePO4; IP65; masa 12kg; gwarancja 10 lat
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Orvaldi 850LED | Zasilacz awaryjny | UPS, 850VA/480W, 9Ah
| Moc UPS (VA) | 850 |
| Napięcie akumulatora w UPS | 12V |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 |
| Głębokość produktu | 287 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba baterii | 1 |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 8,5 |
| Moc rzeczywista | 480 |
| Napięcie baterii | 12 |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 |
| Pojemność baterii | 9 |
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
| Szerokość produktu | 100 |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Układ | Kompaktowy |
| Waga produktu | 4,9 |
| Wysokość produktu | 142 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Orvaldi i650LCD USB | Zasilacz awaryjny | UPS, 600VA/360W, 7Ah, 4x IEC
| Moc UPS (VA) | 650 |
| Napięcie akumulatora w UPS | 12V |
Dostępność: Dostępny na zamówienie

