Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Producent
-
ASUS
(4)
-
ATTE
(23)
-
BCS
(2)
-
BCS LINE
(1)
-
BROADCOM
(3)
-
Cisco
(39)
-
CUDY
(3)
-
CyberPower
(1)
-
D-Link
(1)
-
DAHUA
(31)
-
Grandstream
(2)
-
Hikvision
(18)
-
Huawei
(29)
-
IMOU
(12)
-
Inny
(2)
-
LANBERG
(7)
-
MikroTik
(199)
-
NETGEAR
(117)
-
Planet
(1)
-
PULSAR
(10)
-
QNAP
(24)
-
Tenda
(4)
-
TP-LINK
(274)
-
UBIQUITI
(202)
-
VIDOS
(1)
-
XIAOMI
(6)
-
ZTE Poland
(1)
-
ZyXEL
(72)
Cena
-
od
do
Kingsmith Fitness Bench | Ławeczka do ćwiczeń | składana, regulowana
| Głębokość opakowania | 380 |
| Głębokość produktu | 340 |
| Gruszka bokserska | Tak |
| Kolor produktu | Szary, Drewno |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Szerokość opakowania | 1236 |
| Szerokość produktu | 1170 |
| Trening mięśni grupowych | Biceps, Klatka piersiowa, Forearms, Ramiona |
| Waga produktu | 36 |
| Waga wraz z opakowaniem | 39 |
| Wyciąg linowy do ćwiczeń nóg | Tak |
| Wyciąg linowy do ćwiczeń ramion | Tak |
| Wyciskanie na ławce w pozycji siedzącej | Tak |
| Wysokość opakowania | 450 |
| Wysokość produktu | 415 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Kingsmith R2B Walking Pad | Bieżnia elektryczna | Składana
| Bluetooth | Tak |
| Głębokość opakowania | 220 |
| Głębokość po złożeniu | 16,2 |
| Głębokość produktu | 1452 |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Kolor produktu | Szary, Srebrny |
| Korekta nachylenia | Nie |
| Kółka transportowe | Tak |
| Liczba programów | 2 |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Maksymalna prędkość | 12 |
| Maksymalna waga użytkownika | 110 |
| Minimalna prędkość | 0,5 |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 110 – 220 |
| Obszar roboczy (SxW) | 440 x 1200 |
| Podświetlenie wyświetlacza | Tak |
| Programy treningu | run, Spacer |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| System tłumienia drgań | Tak |
| Szerokość opakowania | 770 |
| Szerokość po złożeniu | 72 |
| Szerokość produktu | 720 |
| Typ ekranu | LED |
| Uchwyt na smartfon/tablet | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Ustawienia manualne | Tak |
| Waga produktu | 36 |
| Waga wraz z opakowaniem | 40,5 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wysokość opakowania | 1100 |
| Wysokość po złożeniu | 100 |
| Wysokość produktu | 1032 |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie, Dystans, Prędkość, Step counter, Czas |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Kingsmith Walkingdesk | Biurko z elektryczną regulacją wysokości | Białe
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Kingsmith X21 Walking Pad | Bieżnia elektryczna | Składana, czarna
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 – 60 |
| Głębokość po złożeniu | 22,6 |
| Głębokość produktu | 1420 |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna prędkość | 12 |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 |
| Materiały | ABS, Akrylowy, Aluminium |
| Minimalna prędkość | 0,5 |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Obszar roboczy (SxW) | 460 x 1210 |
| Szerokość po złożeniu | 95,5 |
| Szerokość produktu | 420 |
| Typ kontroli | obrotowy, Dotyk |
| Uchwyt na butelkę | Nie |
| Waga produktu | 36 |
| Waga wraz z opakowaniem | 40,5 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wysokość po złożeniu | 71 |
| Wysokość produktu | 1020 |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie, Dystans, Prędkość, Step counter, Czas |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Mercusys AC10 | Router WiFi | AC1200 Dual Band
| 3G | Nie |
| 4G | Nie |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| DSL WAN | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ilość anten | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kolor produktu | Biały |
| Napięcie operacyjne | 9 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5 |
| Prąd wyjściowy | 0,85 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 867 |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie

