Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Producent
-
ACO
(1)
-
ATTE
(2)
-
AXING
(11)
-
BITNER
(3)
-
CABLETECH
(9)
-
CEL-MAR
(22)
-
CONOTECH
(9)
-
CORAB
(4)
-
Cyberteam
(132)
-
D.S.E.
(3)
-
DAHUA
(3)
-
DCN
(9)
-
EagleNET
(77)
-
Elpir
(2)
-
ESPE
(1)
-
FCNET
(48)
-
Hikvision
(1)
-
INNY
(4)
-
Inny
(28)
-
INNY-D
(21)
-
Inveo
(2)
-
Kontakt-Simon
(4)
-
LANBERG
(76)
-
Lechpol
(29)
-
LP
(31)
-
LTC
(3)
-
Maclean
(36)
-
MASTER
(1)
-
MERCOR
(5)
-
MikroTik
(14)
-
MONACOR
(1)
-
OEM
(1)
-
OPTICUM
(11)
-
OPTIX
(18)
-
OPTON
(1)
-
Papouch
(13)
-
PCT
(3)
-
PULSAR
(5)
-
SATEL
(5)
-
Satel ACSP
(1)
-
Satel CSP
(1)
-
Schneider Electric
(2)
-
SIGNAL
(1)
-
SIGNAL FIRE
(1)
-
SOLARIX
(12)
-
SPACETRONIK
(10)
-
SUNNY
(2)
-
TELE-FONIKA Kable
(1)
-
TELEVES
(9)
-
TELMOR
(2)
-
TP-LINK
(4)
-
TV SAT dipol
(2)
-
UBIQUITI
(86)
-
UNITEK
(7)
-
VIPLAST
(8)
-
Vutlan
(1)
-
W2
(7)
Cena
-
od
do
MikroTik ACSMAUFL | Pigtail RF | U.fl-SMA
| Typ końcówek pigtail RF | U.FL /SMA |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik CWDM-MUX8A | Splitter światłowodowy | MUX - DEMUX, 8 portów
| Liczba końcówek splittera | 1×8 |
| Dupleks | Tak |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba złączy | 8 |
| Technologia splittera | CWDM |
| Typ obudowy splittera | Tuba stalowa |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik Flex-guide | Pigtail RF | ACRPSMA
| Długość | 0.5m |
| Typ końcówek pigtail RF | RPSMA/RPSMA |
| Długość kabla | 0,5 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85442000 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiał pokrycia styków | Srebrny |
| Szerokość produktu | 4,2 |
| Wysokość produktu | 4,2 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -55 – 125 |
| Złączka 1 | RPSMA |
| Złączka 2 | RPSMA |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik S+AO0005 | Kabel DAC SFP+ | 10Gb/s, 5m
| Dystans transmisji | 5m |
| Moduł SFP – prędkość portu | 10 Gbps |
| Długość kabla | 5 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Szybkość przesyłania danych | 10 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | SFP+ |
| Złączka 2 | SFP+ |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik SAW30-240-1200GA | Zasilacz | 24V, 1.2A, prosta wtyczka jack
| Napięcie wyjściowe | 24V |
| Typ wyjścia zasilacza | Wtyczka Jack |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE, RoHS |
| Certyfikaty | CE, RoHS, EAC |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność marki | Mikrotik |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc rzeczywista | 29 |
| Napięcie | 100 – 240 |
| Napięcie operacyjne | 24 |
| Prąd wejściowy | 0.8 |
| Prąd wyjściowy | 1,2 |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik SAW30-240-1200GR2A | Zasilacz | 24V, 1.2A, kątowa wtyczka jack
| Napięcie wyjściowe | 24V |
| Typ wyjścia zasilacza | Wtyczka Jack |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik SMASMA | Pigtail RF | SMA male - SMA male, 1m
| Długość | 1m |
| Typ końcówek pigtail RF | SMA/SMA |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik XQ+DA0001 | Kabel DAC QSFP28 | 100Gb/s, 1m
| Dystans transmisji | 1m |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik XQ+DA0003 | Kabel DAC QSFP28 | 100Gb/s, 3m
| Dystans transmisji | 3m |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik XS+DA0001 | Kabel DAC SFP28 | 25Gb/s, 1m
| Dystans transmisji | 1m |
| Moduł SFP – prędkość portu | 25 Gbps |
| Długość kabla | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85444290 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Płeć konektora | Męska/Męska |
| Szybkość przesyłania danych | 25 |
| Złączka 1 | SFP/SFP+/SFP28 |
| Złączka 2 | SFP/SFP+/SFP28 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik XS+DA0003 | Kabel DAC SFP28 | 25Gb/s, 3m
| Dystans transmisji | 3m |
| Moduł SFP – prędkość portu | 25 Gbps |
Dostępność: Dostępny na zamówienie

