Vertiv VRCS3350-230VU, Czarny, 3500 W, 208 L/s, 230 V, 50 Hz, 950 mm
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 93 240 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: Vertiv
Kod produktu: VRCS3350-230VU
Vertiv VRCS3350-230VU.
  • Vertiv VRCS3350-230VU
  • Kolor obudowy: Czarny, Maksymalna wydajność chłodzenia w watach: 3500 W, Nadmuch: 208 L/s
  • Napięcie: 230 V, Częstotliwość danych wejściowych: 50 Hz
  • Szerokość opakowania: 950 mm, Głębokość opakowania: 1530 mm, Wysokość opakowania: 2134 mm