Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 2 196 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: Vertiv
Kod produktu: G2241
Vertiv EGVHVRAN102-102I82PS6-IP44.
  • Typy PDU: Zarządzany, Typ montażu: Poziome, Kolor produktu: Czarny
  • Ilość gniazd sieciowych: 10 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: C13 panel, Wtyczka: IEC 60309
  • Długość kabla: 3 m
  • Wartość nominalna napięcia wejściowego: 200 - 240 V, Maksymalne natężenie prądu: 16 A, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
  • Szerokość produktu: 435 mm, Głębokość produktu: 100 mm, Wysokość produktu: 44 mm