Vertiv EGVHVBB242-104C13UK-V, Podstawowy, Pionowy, Czarny, 24 x gniazdo sieciowe, C13 panel, Typu G
Ocena:
0
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 1 275 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: Vertiv
Kod produktu: G2181
Vertiv EGVHVBB242-104C13UK-V.
  • Vertiv EGVHVBB242-104C13UK-V
  • Typy PDU: Podstawowy, Typ montażu: Pionowy, Kolor produktu: Czarny
  • Ilość gniazd sieciowych: 24 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: C13 panel, Wtyczka: Typu G
  • Długość kabla: 3 m
  • Wartość nominalna napięcia wejściowego: 200 - 240 V, Maksymalne natężenie prądu: 13 A, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
  • Szerokość produktu: 51 mm, Głębokość produktu: 51 mm, Wysokość produktu: 1683 mm