Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
MikroTik netPower 15FR CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT | Switch | 16x RJ45 100Mb/s, 2x SFP
| Ilość portów LAN | 16x [10/100M (RJ45)] |
| Ilość portów PoE | 16x [802.3af/at (100M)] |
| Standard sieci LAN | Fast Ethernet 10/100Mb/s |
| Certyfikaty | CE/RED, EAC, ROHS |
| Głębokość produktu | 212 |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP | 2 |
| Maksymalne zużycie mocy | 29 |
| Moc (W) | 29 |
| Napięcie wejściowe DC | 18 – 57 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 16 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 |
| Prędkość przekazywania | 5,4 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Przepustowość | 3600 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 7,2 |
| Szerokość produktu | 304 |
| Taktowanie procesora | 800 |
| Typ pamięci | RAM |
| Wielkość pamięci flash | 16 |
| Wysokość produktu | 71 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 70 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik OmniTIK 5 PoE ac | Urządzenie klienckie | RBOmniTikPG-5HacD, 5GHz, 5x RJ45 1000Mb/s
| Częstotliwość pracy | 5 GHz |
| Ilość portów LAN | 5x [10/100/1000M (RJ45)] |
| Standard sieci LAN | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11a |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11ac |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11n |
| 5 GHz | Tak |
| Adapter PoE w zestawie | Tak |
| Częstotliwość CPU | 720 MHz |
| Głębokość produktu | 58 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 54 |
| Maksymalne zużycie mocy | 18 |
| Napięcie wejściowe AC | 12 – 57 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Pamięć RAM | 128MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 7,5 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Rodzaj zasilania urządzenia | Passive PoE |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Szerokość produktu | 129 |
| Typ urządzenia | Urządzenie klienckie |
| Umieszczenie | Pręt |
| Wewnętrzny | Nie |
| Wielkość pamięci flash | 16 |
| Wysokość produktu | 416 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zysk anteny | Poniżej 10dBi |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik RB260GSP | Switch | CSS106-1G-4P-1S, 5x RJ45 1000Mb/s, 1x SFP, 4x Passive PoE
| Ilość portów LAN | 5x [10/100/1000M (RJ45)] |
| Ilość portów LAN | 1x [1G (SFP)] |
| Ilość portów PoE | 4x [Passive PoE 24V (1G)] |
| Standard sieci LAN | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s |
| Diody LED | Tak |
| Głębokość produktu | 139 |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 1 |
| Ilość slotów Modułu SFP | 1 |
| Kolor produktu | Biały |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Napięcie | 8 – 30 |
| Obsługa 10G | Nie |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy | 6 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Szerokość produktu | 113 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Waga produktu | 212 |
| Wysokość produktu | 28 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 – 65 |
| Zarządzanie | CLI – Command Line Interface |
| Zarządzanie | Przez przeglądarkę WWW |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik RBD22UGS-5HPACD2HND-15S | Stacja bazowa | mANTBox 52 15s, 2.4/5 GHz, PoE, 1x RJ45 1000Mb/s
| Głębokość produktu | 140 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
| Maksymalne zużycie mocy | 21 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4/5 |
| Polaryzacja | Podwójna polaryzacja |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 15 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Szerokość produktu | 348 |
| Typ anteny | Antena sektorowa |
| Typ montażu | Pręt |
| Wysokość produktu | 82 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 – 70 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
SWITCH 10-PORTOWY POE ATTE xPoE-10-20A-OF
Dostępność: Bardzo niska ilość - potwierdź dostępność telefonicznie przed złożeniem zamówienia
Wysyłka w: 48 godzin
SWITCH 6-PORTOWY POE ATTE xPoE-6-11-S2 (zewnętrzny)
Dostępność: Ostatnie sztuki
Wysyłka w: 48 godzin

