Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Producent
-
ACO
(5)
-
ALARMTECH
(1)
-
ATTE
(4)
-
AVIZIO
(1)
-
BCS
(3)
-
BCS BASIC
(13)
-
BCS LINE
(13)
-
BCS POINT
(20)
-
BCS ULTRA
(5)
-
BCS VIEW
(4)
-
Cartpoland
(18)
-
Cyberteam
(5)
-
DAHUA
(441)
-
DSC
(1)
-
EaglePower
(1)
-
EBS
(1)
-
EURA
(2)
-
EWIMAR
(1)
-
EZ-IP BY DAHUA
(8)
-
EZVIZ
(52)
-
FOSCAM
(11)
-
GS Software
(2)
-
High Quality Music
(1)
-
Hikvision
(520)
-
HILOOK
(38)
-
HIWATCH
(1)
-
HSY
(1)
-
IMILAB
(5)
-
IMOU
(83)
-
Inny
(40)
-
INNY-D
(11)
-
INNY-FT
(2)
-
Inveo
(11)
-
KINGSTON
(2)
-
Laco
(11)
-
MBG
(1)
-
MIWI-URMET
(1)
-
OEM
(8)
-
ORLLO
(21)
-
ORNO
(3)
-
Polon Alfa
(1)
-
PROCOMM
(6)
-
PULSAR
(28)
-
RACK Systems
(1)
-
REOLINK
(64)
-
ROGER
(74)
-
ROPAM
(4)
-
SATEL
(42)
-
SCOT
(1)
-
TME
(3)
-
TP-LINK
(59)
-
UBIQUITI
(31)
-
VIDOS
(10)
-
XIAOMI
(23)
Obsługiwany standard
Kolor
STX 1000 & STX 1200
Typ zasilania
Standard
Cena
-
od
do
SATEL Karta zbliżeniowa MIFARE DESFire EV3 2k (13,56 MHz) MC-DF3-2
Dostępność: Dostępny na zamówienie
SKRZYNKA MONTAŻOWA DAHUA PFA6400S
Dostępność: Bardzo niska ilość - potwierdź dostępność telefonicznie przed złożeniem zamówienia
Wysyłka w: 48 godzin
SO-MF5-B - klawiatura z czytnikiem kart zbliżeniowych
Dostępność: Ostatnie sztuki
Wysyłka w: 48 godzin
SO-MF5-W - klawiatura z czytnikiem kart zbliżeniowych
Dostępność: Ostatnie sztuki
Wysyłka w: 48 godzin
TP-Link Tapo C100 | Kamera IP | WiFi, Full HD 1080p, dwukierunkowa transmisja dźwięku
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Typ kamery | IP |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty | RCC, CE |
| Częstotliwość (MHz) | 2400 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 |
| Diody LED | Tak |
| Długość fal podczerwieni | 850 |
| Długość stałej ogniskowej | 3,3 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Głębokość opakowania | 145 |
| Głębokość produktu | 54,6 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość klatek | 15 |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 105 |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba czujników | 1 |
| Liczba kamer | 1 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maks. rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 150 |
| Maska prywatności | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Napięcie wejściowe AC | 100 – 240 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, DHCP, ARP, ICMP ,DNS, NTP, HTTP, HTTPS, UDP, ONVIF, RTSP |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Ochrona prywatności | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 9 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Przycisk reset | Tak |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Szerokość opakowania | 175 |
| Szerokość produktu | 67,6 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES, SSL/TLS, WEP, WPA, WPA2-PSK |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 260 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3,2 |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 0,6 |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 9 |
| Wysokość opakowania | 64 |
| Wysokość produktu | 98,9 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
TP-Link Tapo C110 | Kamera IP | WiFi, 1296p, dwukierunkowa transmisja dźwięku
| Częstotliwość pracy | 2.4 GHz |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Rozdzielczość | 1296p |
| Typ kamery | IP |
| Bluetooth | Nie |
| Certyfikaty | FCC, IC, CE, NCC |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 |
| Diody LED | System |
| Długość fal podczerwieni | 850 |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Głębokość produktu | 54,8 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Kolor produktu | Biały, Czarny |
| Liczba czujników | 1 |
| Liczba kamer | 1 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maks. rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Napięcie wejściowe AC | 100 – 240 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 9.144 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Szerokość produktu | 67,6 |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Typ mocowania | Biurko |
| Układ | Sześcian |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3,2 |
| Wielkość matrycy | 3 Mpix |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 0,6 |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 9 |
| Wysokość produktu | 98,9 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zużycie energii | 300 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
TP-Link Tapo C310 | Kamera IP | WiFi, 1296p, IP66, microSD
| Częstotliwość pracy | 2.4 GHz |
| Rozdzielczość | 1296p |
| Typ kamery | IP |
| Typ łączności | Wi-Fi |
| Bluetooth | Nie |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na kurz, Rain proof |
| Certyfikaty | CE, NCC |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 – 60 |
| Diody LED | System |
| Długość fal podczerwieni | 850 |
| Długość stałej ogniskowej | 3,89 |
| Dodatkowe złącza / interfejsy | 1x microSD |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Głębokość produktu | 103,4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość klatek | 15 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 104 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Kolor produktu | Biały |
| Kontrola panewki kamery | Nie |
| Kontrola pochylenia kamery | Nie |
| Liczba czujników | 1 |
| Liczba kamer | 1 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maks. rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Maksymalna przesłona | 2,2 |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Napięcie wejściowe AC | 100 – 240 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 13, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Przycisk reset | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Rodzaj zasilania urządzenia | Zasilacz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Suma megapikseli | 3 |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Szerokość produktu | 142,3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES, SSL/TLS, WPA, WPA2-PSK |
| Technologia łączności | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Transmisja wideo | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Typ mocowania | Ściana |
| Układ | Sześcian |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 0,6 |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 9 |
| Wysokość produktu | 64,3 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie

