Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Producent
-
ATTE
(2)
-
BITNER
(3)
-
CABLETECH
(9)
-
CONOTECH
(6)
-
Cyberteam
(129)
-
DAHUA
(1)
-
DCN
(9)
-
EagleNET
(74)
-
FCNET
(43)
-
Hikvision
(1)
-
Inny
(11)
-
INNY
(3)
-
LANBERG
(62)
-
LP
(31)
-
LTC
(3)
-
Maclean
(36)
-
MERCOR
(5)
-
MikroTik
(11)
-
OEM
(1)
-
OPTICUM
(5)
-
OPTIX
(18)
-
OPTON
(1)
-
SATEL
(1)
-
SIGNAL FIRE
(1)
-
SOLARIX
(9)
-
SPACETRONIK
(1)
-
TELE-FONIKA Kable
(1)
-
TELEVES
(3)
-
TP-LINK
(2)
-
UBIQUITI
(80)
-
UNITEK
(7)
Cena
-
od
do
Ubiquiti UACC-Fiber-SR-Kit | Zewnętrzna obudowa do organizacji i odciążania kabli światłowodowych | 189 x 95 x 48 mm
| Głębokość produktu | 48 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Polikarbonat |
| Model | Skrzynka kablowa |
| Przeznaczenie | Słupek / ściana |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Szerokość produktu | 95 |
| Waga produktu | 252 |
| Wysokość produktu | 189 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 – 60 |
| Zakres wilgotności względnej | 5 – 95 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UACC-G4-DBP-CABLE-USB-7M | Kabel USB-C | do G4 Doorbell Pro, 7m
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UACC-G4-INS-CABLE-USB-4.5M | Kabel USB-C | do G4 Instant, 4,5m
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał kontaktowy | Miedź |
| Materiał płaszcza przewodu | Termoplastyczny elastomer |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Osłona końcówki | Tak |
| Rozmiar przewodu AWG | 24/30 |
| Rozmiar złącza 2 | Pleciony |
| Waga produktu | 117 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 – 60 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 85 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UACC-PSU-UDW | Moduł zasilający | Dreamwall, 550W
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Connector type | JYP-M1207D-RT03R |
| Materiał obudowy | Aluminium, Poliwęglan (PC), Stal |
| Moc rzeczywista | 550 |
| Napięcie | 100 – 240 |
| Napięcie operacyjne | 54.8 |
| Prąd wejściowy | 7 |
| Prąd wyjściowy | 10 |
| Typ produktu | Moduł zasilania |
| Zasięg częstotliwości | 50 – 60 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UACC-UF-WDM-XGS | Przełącznica | UISP Fiber Coexistence WDM Filter, 24 porty, 1U rack
Dostępność: ograniczona dostępność - potwierdź telefonicznie
Wysyłka w: 48 godzin
Ubiquiti UC-C6-CMP | Kabel miedziany | UniFi Cable, CAT6, 305m
| 2,4 GHz | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Certyfikaty | DFS, CE, FCC, IC |
| Diody LED | Tak |
| Funkcje anteny | Zintegrowana antena |
| Głębokość produktu | 25,8 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość anten | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Izolacja bezprzewodowa | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba użytkowników | 250 |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 867 |
| Maksymalne zużycie mocy | 19 |
| Maksymalny zakres wewnętrzny (pomieszczenie) | 100 |
| Moc nadajnika | 20 |
| Napięcie wejściowe AC | 48 |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Pobór mocy | 7 |
| Polaryzacja | Pojedyncza polaryzacja |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2 |
| Prąd wejściowy | 0.5 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q |
| Szerokość produktu | 86,7 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES, TKIP, WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK |
| Umieszczenie | W ścianie |
| Waga produktu | 200 |
| Wewnętrzna ilość portów RJ-45 | 1 |
| Wewnętrzny | Nie |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Wysokość produktu | 139,7 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 – 50 |
| Zakres wilgotności względnej | 5 – 95 |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UC-DAC-SFP+ | Kabel DAC | SFP+, 10Gb/s, 0,5m
| Moduł SFP – prędkość portu | 10 Gbps |
| Złącze wyjściowe | Brak – DAC |
| Długość kabla | 0,5 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Średnica zewnętrzna | 4,2 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | SFP+ |
| Złączka 2 | SFP+ |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UC-DAC-SFP28 | Kabel DAC | SFP+, 25Gb/s, 0,5m
| Moduł SFP – prędkość portu | 25 Gbps |
| Złącze wyjściowe | Brak – DAC |
| Długość kabla | 0,5 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szybkość przesyłania danych | 25 |
| Średnica przewodu | 4,5 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | SFP28 |
| Złączka 2 | SFP28 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UF-LOCO | ONT | UFiber, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
| Ilość portów LAN | 1x [10/100/1000M (RJ45)] |
| Standard PON | GPON |
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Diody LED | Zasilanie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1-pack |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kolor produktu | Czarny, Szary |
| Liczba procesorów | 1 |
| Napięcie | 24 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pamięć i procesor | MIPS32 |
| Pobór mocy | 3,5 |
| Prąd wejściowy | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 2,488 |
| Taktowanie procesora | 240 |
| Waga produktu | 77 |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 76,5 x 76,5 x 26,4 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 – 45 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UF-LOCO-5 | ONT | UFiber, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 5-pack
| Ilość portów LAN | 1x [10/100/1000M (RJ45)] |
| Standard PON | GPON |
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Diody LED | Zasilanie |
| Głębokość produktu | 76,5 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5-pack |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kolor produktu | Czarny, Szary |
| Liczba procesorów | 1 |
| Napięcie | 24 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pamięć i procesor | MIPS32 |
| Pobór mocy | 3,5 |
| Prąd wejściowy | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Szerokość produktu | 76,5 |
| Szybkość przesyłania danych | 2,488 |
| Taktowanie procesora | 240 |
| Waga produktu | 77 |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Wysokość produktu | 26,4 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 – 45 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UF-NANO | ONT | UFiber, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
| Ilość portów LAN | 1x [10/100/1000M (RJ45)] |
| Standard PON | GPON |
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Diody LED | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1-pack |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Napięcie | 24 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy | 7 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 |
| Port USB | Brak |
| Porty VoIP | Brak |
| Prąd wejściowy | 0.3 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 2,488 |
| Taktowanie procesora | 240 |
| Waga produktu | 110 |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 77 x 77 x 28 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 – 45 |
| Zakres wilgotności względnej | 5 – 95 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UF-SM-PATCH-UPC-APC | Patchcord | Simplex, SM G.657A1, 2,0mm PVC, 1,5m
| Długość | 1.5m |
| Kategoria kabla | Single-Mode |
| Rodzaje zakończeń patchcorda | SC/UPC-SC/APC |
| Standard włókna | G.657.A1 |
| Długość kabla | 1,2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Kolor produktu | Żółty |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Pełny dupleks | Nie |
| Średnica kabla | 2mm |
| Średnica przewodu | 2 |
| Typ patchcorda światłowodowego | Simplex |
| Typ światłowodu | G.657.A1 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 1 | SC/UPC |
| Złączka 2 | SC/UPC |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UF-Terminal-Box | Zewnętrzna skrzynka UFiber | IPX5, 249 x 218 x 60 mm
| Materiały | Poliwęglan (PC) |
| Odpowiedni dla | Zewnętrzna |
| Opcje instalacji | Montaż na słupie, Do zawieszenia na ścianę |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Waga produktu | 680 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UISP-Cable-Carrier | Kabel miedziany | CAT5E, FTP, 305m
| Długość | 305m |
| Kabel do montażu | Na zewnątrz budynków |
| Kategoria kabla | Kat.5e |
| Rodzaj ekranowania kabla | SF/UTP |
| Typ kabla | Kabel instalacyjny |
| Długość kabla | 305 |
| Głębokość produktu | 425 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Materiał płaszcza | Polietylen (PE) |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Powłoka zewnętrzna kabla | PE |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Szerokość produktu | 330 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ przewodu | Stały |
| Waga produktu | 16 |
| Wysokość produktu | 340 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 80 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 – 75 |
Dostępność: ograniczona dostępność - potwierdź telefonicznie
Wysyłka w: 48 godzin
Ubiquiti UISP-Cable-Pro | Kabel miedziany | CAT5E, FTP, 305m
| Długość | 305m |
| Kabel do montażu | Na zewnątrz budynków |
| Kategoria kabla | Kat.5e |
| Rodzaj ekranowania kabla | SF/UTP |
| Typ kabla | Kabel instalacyjny |
| Długość kabla | 305 |
| Głębokość produktu | 330 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał płaszcza | Polietylen (PE) |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Osłona końcówki | Tak |
| Powłoka zewnętrzna kabla | PE |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Szerokość produktu | 330 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ przewodu | Stały |
| Waga produktu | 12 |
| Wysokość produktu | 340 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 80 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 – 75 |
Dostępność: ograniczona dostępność - potwierdź telefonicznie
Wysyłka w: 48 godzin
Ubiquiti UISP-FIBER-XG | ONT | UISP Fiber XG, 1x XG-PON, 1x RJ45 2.5Gb/s
Dostępność: ograniczona dostępność - potwierdź telefonicznie
Wysyłka w: 48 godzin

