Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Producent
-
ATTE
(2)
-
BITNER
(3)
-
CABLETECH
(9)
-
CONOTECH
(6)
-
Cyberteam
(129)
-
DAHUA
(1)
-
DCN
(9)
-
EagleNET
(74)
-
FCNET
(43)
-
Hikvision
(1)
-
Inny
(11)
-
INNY
(3)
-
LANBERG
(62)
-
LP
(31)
-
LTC
(3)
-
Maclean
(36)
-
MERCOR
(5)
-
MikroTik
(11)
-
OEM
(1)
-
OPTICUM
(5)
-
OPTIX
(18)
-
OPTON
(1)
-
SATEL
(1)
-
SIGNAL FIRE
(1)
-
SOLARIX
(9)
-
SPACETRONIK
(1)
-
TELE-FONIKA Kable
(1)
-
TELEVES
(3)
-
TP-LINK
(2)
-
UBIQUITI
(80)
-
UNITEK
(7)
Cena
-
od
do
MCTV-660 Przewód, kabel patchcord UTP cat6 wtyk-wtyk 3 m szary Maclean
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MCTV-661 Przewód, kabel patchcord UTP cat6 wtyk-wtyk 5 m szary Maclean
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Mikrotik 868_Omni_antenna | Antena WiFi | Antena dookólna 6.5dBi 824-960MHz + kabel SMA 1m + uchwyt
| Typ anteny | Dookólna |
| Szerokość wiązki w pionie | 30° |
| Szerokość wiązki w poziomie | 360° |
| Typ złącza | SMA |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik ACMMCX | Pigtail RF | MMCX/N-TYPE Female, 360mm
| Długość | Od 21cm do 50cm |
| Typ końcówek pigtail RF | MMCX/N-Female |
| Długość kabla | 0,36 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kolor produktu | Aluminium |
| Złączka 1 | MMCX |
| Złączka 2 | N-Typ |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik ACMMCXRPSMA | Pigtail RF | MMCX-RPSMA, 260mm
| Długość | Od 21cm do 50cm |
| Typ końcówek pigtail RF | MMCX/RPSMA |
| Długość kabla | 0,26 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85442000 |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Złączka 1 | MMCX |
| Złączka 2 | RPSMA |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik ACSMAUFL | Pigtail RF | U.fl-SMA
| Typ końcówek pigtail RF | U.FL /SMA |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik Flex-guide | Pigtail RF | ACRPSMA
| Długość | 0.5m |
| Typ końcówek pigtail RF | RPSMA/RPSMA |
| Długość kabla | 0,5 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85442000 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiał pokrycia styków | Srebrny |
| Szerokość produktu | 4,2 |
| Wysokość produktu | 4,2 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -55 – 125 |
| Złączka 1 | RPSMA |
| Złączka 2 | RPSMA |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik S+AO0005 | Kabel DAC SFP+ | 10Gb/s, 5m
| Dystans transmisji | 5m |
| Moduł SFP – prędkość portu | 10 Gbps |
| Długość kabla | 5 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Szybkość przesyłania danych | 10 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | SFP+ |
| Złączka 2 | SFP+ |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik SMASMA | Pigtail RF | SMA male - SMA male, 1m
| Długość | 1m |
| Typ końcówek pigtail RF | SMA/SMA |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik XQ+DA0001 | Kabel DAC QSFP28 | 100Gb/s, 1m
| Dystans transmisji | 1m |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik XQ+DA0003 | Kabel DAC QSFP28 | 100Gb/s, 3m
| Dystans transmisji | 3m |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik XS+DA0001 | Kabel DAC SFP28 | 25Gb/s, 1m
| Dystans transmisji | 1m |
| Moduł SFP – prędkość portu | 25 Gbps |
| Długość kabla | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85444290 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Płeć konektora | Męska/Męska |
| Szybkość przesyłania danych | 25 |
| Złączka 1 | SFP/SFP+/SFP28 |
| Złączka 2 | SFP/SFP+/SFP28 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik XS+DA0003 | Kabel DAC SFP28 | 25Gb/s, 3m
| Dystans transmisji | 3m |
| Moduł SFP – prędkość portu | 25 Gbps |
Dostępność: Dostępny na zamówienie

