Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Producent
Cena
-
od
do
Okablowanie LAN Ethernet
Oferujemy kable Ethernetowe, które zapewniają stabilne połączenia sieciowe wewnątrz budynków i na zewnątrz. Dzięki nim, Twoja sieć działa płynnie i efektywnie, umożliwiając przesył danych w szybki i niezawodny sposób.
Kable LAN Ethernet
KABEL SKRĘTKA SOLARIX CAT.5E FTP LSOHFR B2ca s1,d1,a1 500m
Dostępność: Bardzo niska ilość - potwierdź dostępność telefonicznie przed złożeniem zamówienia
Wysyłka w: 48 godzin
KABEL SKRĘTKA SOLARIX CAT.5E U/UTP UV Fca 305m SXKD-5E-UTP-PE
Dostępność: Ostatnie sztuki
Wysyłka w: 48 godzin
KABEL SKRĘTKA SOLARIX CAT.6 U/UTP LSOHFR B2ca s1d1a1 szpula 500M
Dostępność: Mała ilość
Wysyłka w: 48 godzin
KABEL SKRĘTKA SOLARIX CAT.6A STP LSOH B2ca s1d1a1 szpula 500M
Dostępność: Średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
KABEL SKRĘTKA SOLARIX CAT.6A STP PE Fca 500M
Dostępność: Bardzo niska ilość - potwierdź dostępność telefonicznie przed złożeniem zamówienia
Wysyłka w: 48 godzin
TP-Link Archer MR600 | Router LTE | AC1200 Dual Band, LTE CAT6, 4x RJ45 1000Mb/s
| Częstotliwość pracy | Dual Band (2.4GHz, 5GHz) |
| Ilość portów LAN | 3x [10/100/1000M (RJ45)] |
| Kategoria LTE | Cat.6 (300Mb/s Download, 50Mb/s Upload) |
| Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej | 1200 Mb/s |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11ac |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11b |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11g |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11n |
| Standardy sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11a |
| Typ łączności | 4G/LTE |
| Typ łączności | Wi-Fi |
| 3G | Tak |
| 4G | Tak |
| 5G | Nie |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Czułość odbiorcy | 5 GHz: 11a 54M: -74 dBm 11ac HT20: -66 dBm 11ac HT40: -63 dBm 11ac HT80 : -59 dBm 11n HT20: -73 dBm 11n HT40: -70 dBm 2.4 GHz: 11g 54M: -74 dBm 11n HT20: -72 dBm 11n HT40: -69 dBm |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, WLAN |
| Dodatkowe złącza / interfejsy | SIM |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Firewall | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Głębokość opakowania | 223 |
| Głębokość produktu | 141 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Ilość anten | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit | Nie |
| Napięcie operacyjne | 12 |
| Napięcie wejściowe AC | 100 – 240 |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Obsługiwane pasma UMTS | 850,900,2100 |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 |
| Obsługiwane sieci 4G | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługuje VPN | PPTP VPN, IPSec VPN , OpenVPN |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Pasma LTE | B1 (2100MHz) |
| Pasma LTE | B3 (1800MHz) |
| Pasma LTE | B5 (850 MHz) |
| Pasma LTE | B7 (2600MHz) |
| Pasma LTE | B8 (900MHz) |
| Pasma LTE | B20 (800MHz) |
| Pasma LTE | B28 (700MHz) |
| Pasma LTE | B38 (2600MHz) |
| Pasma LTE | B40 (2300MHz) |
| Pasma LTE | B41 (2500 MHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Port USB | Nie |
| Prąd wyjściowy | 1,5 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Protokół wybierania drogi | IP |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Rodzaj zasilania urządzenia | Zasilacz |
| Standardy 3G | HSPA, HSPA+, UMTS |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Szerokość opakowania | 307 |
| Szerokość produktu | 202 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| usługa Dual SIM | Nie |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1167 |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 |
| Wysokość opakowania | 70 |
| Wysokość produktu | 33,6 |
| Zabezpieczenie firewall | Domain Filter, IP, MAC Address Binding |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
TP-Link M7450 | Router LTE | 4G LTE cat6, WiFi Dual Band, SIM, MicroSD
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Długość przekątnej ekranu | 3,66 |
| Głębokość opakowania | 101 |
| Głębokość produktu | 65 |
| Klient DHCP | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kolor produktu | Czarny, Szary |
| Liczba jednoczesnych kart SIM | 1 |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 |
| Obsługa pasm GSM | 850,900,1800,1900 |
| Obsługiwane pasma 2G | 850,900,1800,1900 |
| Obsługiwane pasma 3G | 900,2100 |
| Obsługiwane pasma UMTS | 900,2100 |
| Obsługiwane sieci 4G | 800,900,1800,2100,2600 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | macOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Obsługiwane typy kart pamięci | SD |
| Pojemność baterii | 3000 |
| Port USB | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Przycisk reset | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Serwer DHCP | Tak |
| Sieć danych | Edge, GPRS, GSM, HSPA, LTE, UMTS |
| Standardy 2G | Edge, GPRS |
| Standardy 3G | DC-HSDPA, HSPA, HSPA+, UMTS |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szerokość opakowania | 149 |
| Szerokość produktu | 112 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Typ napędu | Bezprzewodowy sprzęt sieci komórkowej |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Waga wraz z opakowaniem | 250 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 300 |
| Wysokość opakowania | 60 |
| Wysokość produktu | 16 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 35 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti U-Cable-C6-CMR | Kabel miedziany | UniFi Cable, CAT6, 305m
| Częstotliwość | 600 |
| Długość kabla | 305 |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Kolor produktu | Biały |
| Osłona końcówki | Tak |
| Standard kabla | Cat6 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UACC-Cable-C5e-Outdoor-Pro-305M-W | Kabel miedziany | UniFi Outdoor Cable, CAT5e, 305m
| Certyfikaty | TIA/EIA-568-B.2, ISO/IEC 11801 |
| Długość kabla | 305 |
| Głębokość opakowania | 330 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Izolacja kabla | S/UTP (STP) |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał płaszcza | Termoplastyczny elastomer |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Promień gięcia (min.) | 2,4 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Szerokość opakowania | 330 |
| Średnica zewnętrzna | 6 |
| Typ przewodu | Stały |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,6 |
| Wysokość opakowania | 340 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 80 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 – 75 |
| Złącze 1 | Nie |
| Złącze 2 | Nie |
| Złączka 1 | Nie |
| Złączka 2 | Nie |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UC-C6-CMP | Kabel miedziany | UniFi Cable, CAT6, 305m
| 2,4 GHz | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Certyfikaty | DFS, CE, FCC, IC |
| Diody LED | Tak |
| Funkcje anteny | Zintegrowana antena |
| Głębokość produktu | 25,8 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość anten | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Izolacja bezprzewodowa | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba użytkowników | 250 |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 867 |
| Maksymalne zużycie mocy | 19 |
| Maksymalny zakres wewnętrzny (pomieszczenie) | 100 |
| Moc nadajnika | 20 |
| Napięcie wejściowe AC | 48 |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Pobór mocy | 7 |
| Polaryzacja | Pojedyncza polaryzacja |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2 |
| Prąd wejściowy | 0.5 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q |
| Szerokość produktu | 86,7 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES, TKIP, WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK |
| Umieszczenie | W ścianie |
| Waga produktu | 200 |
| Wewnętrzna ilość portów RJ-45 | 1 |
| Wewnętrzny | Nie |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Wysokość produktu | 139,7 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 – 50 |
| Zakres wilgotności względnej | 5 – 95 |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UISP-Cable-Carrier | Kabel miedziany | CAT5E, FTP, 305m
| Długość | 305m |
| Kabel do montażu | Na zewnątrz budynków |
| Kategoria kabla | Kat.5e |
| Rodzaj ekranowania kabla | SF/UTP |
| Typ kabla | Kabel instalacyjny |
| Długość kabla | 305 |
| Głębokość produktu | 425 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Materiał płaszcza | Polietylen (PE) |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Powłoka zewnętrzna kabla | PE |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Szerokość produktu | 330 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ przewodu | Stały |
| Waga produktu | 16 |
| Wysokość produktu | 340 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 80 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 – 75 |
Dostępność: ograniczona dostępność - potwierdź telefonicznie
Wysyłka w: 48 godzin
Ubiquiti UISP-Cable-Pro | Kabel miedziany | CAT5E, FTP, 305m
| Długość | 305m |
| Kabel do montażu | Na zewnątrz budynków |
| Kategoria kabla | Kat.5e |
| Rodzaj ekranowania kabla | SF/UTP |
| Typ kabla | Kabel instalacyjny |
| Długość kabla | 305 |
| Głębokość produktu | 330 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał płaszcza | Polietylen (PE) |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Osłona końcówki | Tak |
| Powłoka zewnętrzna kabla | PE |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Szerokość produktu | 330 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ przewodu | Stały |
| Waga produktu | 12 |
| Wysokość produktu | 340 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 80 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 – 75 |
Dostępność: ograniczona dostępność - potwierdź telefonicznie
Wysyłka w: 48 godzin

