Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Kategorie
Producent
-
Action
(93)
-
ALARMTECH
(2)
-
ASUS
(9)
-
ATEN
(4)
-
ATTE
(23)
-
AVTECH Software
(29)
-
BCS
(2)
-
BCS LINE
(1)
-
BROADCOM
(3)
-
Cisco
(40)
-
CUDY
(3)
-
CyberPower
(1)
-
Cyberteam
(1)
-
D-Link
(1)
-
DAHUA
(34)
-
DELL
(6)
-
DIGITUS
(1)
-
DYMO
(1)
-
EnviSensor
(15)
-
FIBARO
(1)
-
GEMBIRD
(1)
-
Grandstream
(4)
-
GREEN CELL
(1)
-
Hikvision
(19)
-
HILOOK
(4)
-
Huawei
(29)
-
HUAWEI
(1)
-
IMOU
(12)
-
Inny
(4)
-
Intellinet
(1)
-
Inveo
(17)
-
IP-COM
(2)
-
Jablotron
(1)
-
LANBERG
(7)
-
LENOVO
(1)
-
MikroTik
(234)
-
NETGEAR
(117)
-
Netio
(7)
-
NOXA
(2)
-
Papouch
(24)
-
Planet
(2)
-
PULSAR
(11)
-
QNAP
(25)
-
RACK Systems
(278)
-
RODIGAS
(3)
-
ROTENSO
(5)
-
Supermicro
(1)
-
Teltonika
(2)
-
Tenda
(10)
-
TP-LINK
(345)
-
TV SAT dipol
(1)
-
UBIQUITI
(246)
-
UNITEK
(4)
-
Vertiv
(129)
-
VIDOS
(1)
-
Vutlan
(38)
-
WIREARTE
(1)
-
XIAOMI
(7)
-
ZTE Poland
(15)
-
ZyXEL
(73)
Wybierz wariant
Wybierz wariant
Zestaw
Zakres pomiarowy
Zestaw
Czujnik w zestawie
Uchwyt montażowy
Certyfikat PCA
Interfejs
Cena
-
od
do
MikroTik RBM11G | Router | 1x RJ45 1000Mb/s, 1x miniPCI-e, 1x SIM
| Ilość portów LAN | 1x [10/100/1000M (RJ45)] |
| Częstotliwość CPU | 880 MHz |
| Dodatkowe złącza / interfejsy | 1x miniPCI-e |
| Dodatkowe złącza / interfejsy | SIM |
| Głębokość produktu | 110 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość rdzeni CPU | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kolor produktu | Czarny, Zielony, Szary |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Liczba wątków | 4 |
| Model procesora | MediaTek MT7621A |
| Nośniki | Flash |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pamięć RAM | 256MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Rodzaj zasilania urządzenia | Zasilacz |
| Szerokość produktu | 105 |
| Taktowanie procesora | 880 |
| Typ obudowy | Brak obudowy |
| Wielkość pamięci flash | 16 |
| Zainstalowany system operacyjny | RouterOS |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 70 |
| Zarządzanie | CLI – Command Line Interface |
| Zarządzanie | Przez przeglądarkę WWW |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik RBM33G | Router | 3x RJ45 1000Mb/s, 2x miniPCI-e, 1x USB, 1x microSD, 1x M.2
| Ilość portów LAN | 3x [10/100/1000M (RJ45)] |
| Częstotliwość CPU | 880 MHz |
| Dodatkowe złącza / interfejsy | 1x microSD |
| Dodatkowe złącza / interfejsy | 1x M.2 |
| Dodatkowe złącza / interfejsy | 2x miniPCI-e |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kolor produktu | Czarny, Zielony, Szary |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Liczba wątków | 4 |
| Model procesora | MediaTek MT7621A |
| Nośniki | Flash |
| Pamięć RAM | 256MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 |
| Port RS-232 | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Rodzaj zasilania urządzenia | Zasilacz |
| Rodzaj zasilania urządzenia | Passive PoE |
| Taktowanie procesora | 880 |
| Typ obudowy | Brak obudowy |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wielkość pamięci flash | 16 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 70 |
| Zarządzanie | CLI – Command Line Interface |
| Zarządzanie | Przez przeglądarkę WWW |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MikroTik RBSXTR | Antena LTE | Brak karty LTE, 2x RJ45 100Mb/s, 2x SIM, 10,5dBi
| Ilość portów LAN | 2x [10/100M (RJ45)] |
| Dodatkowe złącza / interfejsy | SIM |
| Głębokość produktu | 140 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Pamięć RAM | 64MB |
| Pasmo częstotliwości | 0.65 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 10 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Szerokość produktu | 140 |
| Typ anteny | Antena kierunkowa |
| Wysokość produktu | 103 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 60 |
| Zysk anteny | 11dBi – 20dBi |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MIKROTIK ROUTERBOARD CHATEAU 5G ax (S53UG+M-5HaxD2HaxD-TC&RG502Q-EA)
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MIKROTIK ROUTERBOARD CHATEAU LTE18 AX (S53UG+5HAXD2HAXD-TC&EG18-EA)
Dostępność: Dostępny na zamówienie
MIKROTIK ROUTERBOARD CRS310-1G-5S-4S+OUT (NETFIBER 9)
Dostępność: Bardzo niska ilość - potwierdź dostępność telefonicznie przed złożeniem zamówienia
Wysyłka w: 48 godzin

