Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Producent
-
ACO
(1)
-
AXING
(11)
-
CONOTECH
(3)
-
CORAB
(4)
-
Cyberteam
(3)
-
D.S.E.
(3)
-
DAHUA
(2)
-
EagleNET
(3)
-
Elpir
(2)
-
ESPE
(1)
-
FCNET
(5)
-
Inny
(17)
-
INNY
(1)
-
INNY-D
(21)
-
Kontakt-Simon
(4)
-
LANBERG
(14)
-
Lechpol
(29)
-
MASTER
(1)
-
MikroTik
(3)
-
MONACOR
(1)
-
OPTICUM
(6)
-
PCT
(3)
-
PULSAR
(2)
-
SATEL
(4)
-
Satel ACSP
(1)
-
Satel CSP
(1)
-
Schneider Electric
(2)
-
SIGNAL
(1)
-
SOLARIX
(3)
-
SPACETRONIK
(9)
-
SUNNY
(2)
-
TELEVES
(6)
-
TELMOR
(2)
-
TP-LINK
(2)
-
TV SAT dipol
(2)
-
UBIQUITI
(6)
-
VIPLAST
(8)
Cena
-
od
do
TP-Link TL-POE10R | Splitter PoE | 2x RJ45 1000Mb/s, IEEE 802.3af
| Ilość portów LAN | 1x [10/100/1000M (RJ45)] |
| Prędkość transmisji danych | Gigabit Ethernet |
| Certyfikaty | FCC, CE |
| Diody LED | Zasilanie |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 – 90 |
| Głębokość produktu | 54 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie | 5, 9, 12 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u |
| Szerokość produktu | 80,8 |
| Wejścia RJ-45 | 1 |
| Wyjścia RJ-45 | 1 |
| Wyjście DC-out | Tak |
| Wysokość produktu | 24 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti TC-GND | Wtyki RJ45 uziemione | TOUGHCable
| Ilość na paczkę | 20 |
| Złącze(a) | RJ-45 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UF-SPLITTER-16 | Splitter | 1:16, SC/APC, G.657A1, 0,9mm, 1,5m
| Długość | 1.5m |
| Liczba końcówek splittera | 1×16 |
| Standard włókna | G.657.A1 |
| Długość kabla | 4,06 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Kolor produktu | Biały |
| Średnica kabla | 0,9mm |
| Typ obudowy splittera | Tuba stalowa |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 85 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | SC |
| Złączka 2 | 16x SC/APC |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UF-SPLITTER-32 | Splitter | 1:32, SC/APC, G.657A1, 0,9mm, 1,5m
| Długość | 1.5m |
| Liczba końcówek splittera | 1×32 |
| Standard włókna | G.657.A1 |
| Długość kabla | 4,08 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Kolor produktu | Biały |
| Pełny dupleks | Nie |
| Starty odzysku | 50 |
| Średnica kabla | 0,9mm |
| Tłumienność | 17 |
| Typ obudowy splittera | Tuba stalowa |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 85 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | SC |
| Złączka 2 | 32x SC/APC |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UF-SPLITTER-4 | Splitter | 1:4, SC/APC, G.657A1, 0,9mm, 1,5m
| Długość | 1.5m |
| Liczba końcówek splittera | 1×4 |
| Standard włókna | G.657.A1 |
| Długość kabla | 4,06 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kolor produktu | Biały |
| Średnica kabla | 0,9mm |
| Typ obudowy splittera | Tuba stalowa |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 85 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | SC |
| Złączka 2 | 4x SC/APC |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UF-SPLITTER-8 | Splitter | 1:8, SC/APC, G.657A1, 0,9mm, 1,5m
| Długość | 1.5m |
| Liczba końcówek splittera | 1×8 |
| Standard włókna | G.657.A1 |
| Długość kabla | 4,06 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Kolor produktu | Biały |
| Średnica kabla | 0,9mm |
| Typ obudowy splittera | Tuba stalowa |
| Waga produktu | 62 |
| Wspierane długości fal | 1260,1280,1300,1310,1490,1550,1590,1600,1625 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 85 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | SC |
| Złączka 2 | 8x SC/APC |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UISP-Connector-SHD 100-pack | Wtyczka RJ45 | dla kabli UISP
| Connector type | RJ45 |
| Ilość na paczkę | 100 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Płeć konektora | Męska |
Dostępność: ograniczona dostępność - potwierdź telefonicznie
Wysyłka w: 48 godzin
Wtyczka 325-05 z uchem, z uziemieniem "uni-schuko" 16A 250V IP20 CZARNA VIPLAST 325-05
Dostępność: Bardzo niska ilość - potwierdź dostępność telefonicznie przed złożeniem zamówienia
Wysyłka w: 48 godzin
Wtyczka kątowa 220-05 16A 250V IP20 CZARNA VIPLAST 220-05
Dostępność: Ostatnie sztuki
Wysyłka w: 48 godzin
Wtyk antenowy IEC Cabelcon na przewód RG-6/Triset-113 "Self-Install"
Dostępność: Wysoka ilość
Wysyłka w: 48 godzin

