Dlaczego Chip Electronics?
Działamy od 2011 roku, mamy więc już 10 lat doświadczenia na polskim rynku.
Bezpłatnie doradzimy, wypożyczymy do testów i pomożemy zdalnie skonfigurować.
Skorzystaj z darmowej dostawy
już od 1000 zł netto!
Odroczone terminy płatności dla firm i urzędów państwowych do 30 dni!
Filtry
Producent
-
ACO
(1)
-
ATTE
(2)
-
AXING
(11)
-
BITNER
(3)
-
CABLETECH
(9)
-
CEL-MAR
(22)
-
CONOTECH
(9)
-
CORAB
(4)
-
Cyberteam
(132)
-
D.S.E.
(3)
-
DAHUA
(3)
-
DCN
(9)
-
EagleNET
(77)
-
Elpir
(2)
-
ESPE
(1)
-
FCNET
(48)
-
Hikvision
(1)
-
INNY
(4)
-
Inny
(28)
-
INNY-D
(21)
-
Inveo
(2)
-
Kontakt-Simon
(4)
-
LANBERG
(76)
-
Lechpol
(29)
-
LP
(31)
-
LTC
(3)
-
Maclean
(36)
-
MASTER
(1)
-
MERCOR
(5)
-
MikroTik
(14)
-
MONACOR
(1)
-
OEM
(1)
-
OPTICUM
(11)
-
OPTIX
(18)
-
OPTON
(1)
-
Papouch
(13)
-
PCT
(3)
-
PULSAR
(5)
-
SATEL
(5)
-
Satel ACSP
(1)
-
Satel CSP
(1)
-
Schneider Electric
(2)
-
SIGNAL
(1)
-
SIGNAL FIRE
(1)
-
SOLARIX
(12)
-
SPACETRONIK
(10)
-
SUNNY
(2)
-
TELE-FONIKA Kable
(1)
-
TELEVES
(9)
-
TELMOR
(2)
-
TP-LINK
(4)
-
TV SAT dipol
(2)
-
UBIQUITI
(86)
-
UNITEK
(7)
-
VIPLAST
(8)
-
Vutlan
(1)
-
W2
(7)
Cena
-
od
do
Ubiquiti U-Cable-Patch-RJ45 | Kabel miedziany | UniFi Cable, RJ45, 0,1m, Biały
| Długość | 100mm |
| Kabel do montażu | Wewnątrz budynków |
| Kategoria kabla | Kat.6 |
| Typ kabla | Patchcord |
| Certyfikaty | TIA-568-B.2 |
| Długość kabla | 0,22 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Kolor | Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti U-Cable-Patch-RJ45-BK | Kabel miedziany | UniFi Cable, RJ45, 0,1m, Czarny
| Długość | 100mm |
| Kabel do montażu | Wewnątrz budynków |
| Kategoria kabla | Kat.6 |
| Typ kabla | Patchcord |
| Długość kabla | 0,1 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Standard kabla | Cat6 |
| Średnica zewnętrzna | 3 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti U-Cable-Patch-RJ45-BL | Kabel miedziany | UniFi Cable, RJ45, 0,1m, Niebieski
| Długość | 100mm |
| Kabel do montażu | Wewnątrz budynków |
| Kategoria kabla | Kat.6 |
| Typ kabla | Patchcord |
| Długość kabla | 0,22 |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard kabla | Cat6 |
| Średnica zewnętrzna | 3 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UACC-Cable-C5e-Outdoor-Pro-305M-W | Kabel miedziany | UniFi Outdoor Cable, CAT5e, 305m
| Certyfikaty | TIA/EIA-568-B.2, ISO/IEC 11801 |
| Długość kabla | 305 |
| Głębokość opakowania | 330 |
| Ilość na paczkę | 1 |
| Izolacja kabla | S/UTP (STP) |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał płaszcza | Termoplastyczny elastomer |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Promień gięcia (min.) | 2,4 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Szerokość opakowania | 330 |
| Średnica zewnętrzna | 6 |
| Typ przewodu | Stały |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,6 |
| Wysokość opakowania | 340 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 – 80 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 – 75 |
| Złącze 1 | Nie |
| Złącze 2 | Nie |
| Złączka 1 | Nie |
| Złączka 2 | Nie |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UACC-Cable-DoorLockRelay-1P | Kabel łączący zamek elektryczny/magnetyczny z Unifi Hub | 152.4 m, 1 para przewodów
| Długość | 152,4 |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba przewodników | 2 |
| Materiał płaszcza | Termoplastyczny elastomer |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Napięcie podczas pracy (max) | 36 |
| Rozmiar przewodu AWG | 18 |
| Typ produktu | Kabel niskiego napięcia |
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Ubiquiti UACC-Cable-DoorLockRelay-2P | Kabel łączący zamek elektryczny/magnetyczny z Unifi Hub | 152.4 m, 2 pary przewodów
| Długość | 152,4 |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba przewodników | 4 |
| Materiał płaszcza | Termoplastyczny elastomer |
| Napięcie podczas pracy (max) | 36 |
| Rozmiar przewodu AWG | 18/22 |
| Typ produktu | Kabel niskiego napięcia |
Dostępność: Dostępny na zamówienie

