MC100CM Media konwerter Fast Ethernet 100 Mb/s, wielomodowy, SC, do 2km TP-LINK

MC100CM Media konwerter Fast Ethernet 100 Mb/s, wielomodowy, SC, do 2km TP-LINK
MC100CM Media konwerter Fast Ethernet 100 Mb/s, wielomodowy, SC, do 2km TP-LINK
Automatyczna negocjacja szybkości połączenia (10/100Mb/s) Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FXZwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 2kmZgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
Cena: 119,99 zł (netto: 97,55 zł )
szt.

MC200CM Media konwerter Gb, Ethernet 1000 Mb/s, wielomodowy, SC, do 550m TP-LINK

MC200CM Media konwerter Gb, Ethernet 1000 Mb/s, wielomodowy, SC, do 550m TP-LINK
MC200CM Media konwerter Gb, Ethernet 1000 Mb/s, wielomodowy, SC, do 550m TP-LINK
Praca w trybie pełnego dupleksu z prędkością 1000Mb/s na obu portach: TX i FXFunkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TXZwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 0,5kmZgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.
Cena: 169,99 zł (netto: 138,20 zł )
szt.

MC220L SFP Media konwerter Gb, Ethernet TP-LINK

MC220L SFP Media konwerter Gb, Ethernet TP-LINK
MC220L SFP Media konwerter Gb, Ethernet TP-LINK
Praca w trybie pełnego dupleksu z prędkością 1000Mb/s na obu portach: TX i FXFunkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TXDo 0,55km dla połączeń wielomodowych i do 10km dla połączeń jednomodowych.
Cena: 96,99 zł (netto: 78,85 zł )
szt.

TL-SM311LM Moduł światłowodowy SFP wielomodowy TP-Link

TL-SM311LM Moduł światłowodowy SFP wielomodowy TP-Link
TL-SM311LM Moduł światłowodowy SFP wielomodowy TP-Link
Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IPDługość fali: 850nmKabel: Światłowód wielomodowyTyp światłowodu: 50/125um lub 62,5/125um wielomodowyZasilanie: 3,3V.
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl