M-203G Media konwerter dwa włókna jednomodowe do 20 km ULTIMODE

M-203G Media konwerter dwa włókna jednomodowe do 20 km ULTIMODE
M-203G Media konwerter dwa włókna jednomodowe do 20 km ULTIMODE
1 port Ethernet 10/100/1000 Mb/s na RJ-45Duża odległość transmisji - 20 kmTransmisja przez dwa światłowody jednomodoweDiody LED wskazujące poprawność działania urządzeniaBardzo łatwa instalacja (plug and play).
Cena: 204,99 zł (netto: 166,66 zł )
szt.

M-207G Media konwerter 1Gb/s - jedno włókno jednomodowe do 20 km

M-207G Media konwerter 1Gb/s - jedno włókno jednomodowe do 20 km
M-207G Media konwerter 1Gb/s - jedno włókno jednomodowe do 20 km
1 port Ethernet 10/100/1000 Mb/s na RJ-45duża odległość transmisji - 20 kmtransmisja przez jedno włókno światłowodowe jednomodowe (WDM)diody LED wskazujące poprawność działania urządzeniabardzo łatwa instalacja (plug and play).
Cena: 590,99 zł (netto: 480,48 zł )
szt.

MC110CS Media konwerter Fast Ethernet 100 Mb/s, jednomodowy, SC, do 20km TP-LINK

MC110CS Media konwerter Fast Ethernet 100 Mb/s, jednomodowy, SC, do 20km TP-LINK
MC110CS Media konwerter Fast Ethernet 100 Mb/s, jednomodowy, SC, do 20km TP-LINK
Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FXFunkcje Link Fault Passthrough oraz Far End FaultPrzełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FXZwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km.
Cena: 119,99 zł (netto: 97,55 zł )
szt.

MC111CS Media konwerter WDM Fast Ethernet 100 Mb/s, jednomodowy, SM, do 20km TP-LINK

MC111CS Media konwerter WDM Fast Ethernet 100 Mb/s, jednomodowy, SM, do 20km TP-LINK
MC111CS Media konwerter WDM Fast Ethernet 100 Mb/s, jednomodowy, SM, do 20km TP-LINK
Automatyczna negocjacja szybkości połączenia (10/100Mb/s) Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FXZwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60kmZgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FXSM - Single Mode.
Cena: 128,99 zł (netto: 104,87 zł )
szt.

MC112CS Media konwerter 100 Mb/s, jednomodowy, SM, do 20km TP-LINK

MC112CS Media konwerter 100 Mb/s, jednomodowy, SM, do 20km TP-LINK
MC112CS Media konwerter 100 Mb/s, jednomodowy, SM, do 20km TP-LINK
Automatyczna negocjacja szybkości połączenia (10/100Mb/s)Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FXZwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60kmZgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FXSM - Single Mode.
Cena: 128,99 zł (netto: 104,87 zł )
szt.

MC210CS Media konwerter Gb, Ethernet 1000 Mb/s, jednomodowy, SC do 15km TP-LINK

MC210CS Media konwerter Gb, Ethernet 1000 Mb/s, jednomodowy, SC do 15km TP-LINK
MC210CS Media konwerter Gb, Ethernet 1000 Mb/s, jednomodowy, SC do 15km TP-LINK
Praca w trybie pełnego dupleksu z prędkością 1000Mb/s na obu portach: TX i FXFunkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TXZgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.
Cena: 174,99 zł (netto: 142,27 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl