22QD3220.1 Patchcord SC/PC-SC/PC OM3 (50/125m) duplex 1m BKT

22QD3220.1 Patchcord SC/PC-SC/PC OM3 (50/125m) duplex 1m BKT
22QD3220.1 Patchcord SC/PC-SC/PC OM3 (50/125m) duplex 1m BKT
Rodzaj włókna: MM Średnica rdzenia: 50.
Cena: 61,99 zł (netto: 50,40 zł )
szt.
  • nowość

A-511S Adapter jednomodowy SC-SC simplex ULTIMODE

A-511S Adapter jednomodowy SC-SC simplex ULTIMODE
A-511S Adapter jednomodowy SC-SC simplex ULTIMODE
Adapter dla złącz 1xSC - 1xSC Konstrukcja jednomodowa Obudowa plastikowa (ferrula ceramiczna).
Cena: 1,99 zł (netto: 1,62 zł )
szt.
  • nowość

Adapter PoE zestaw TP-Link TL-PoE200, 1 injector i 1 rozdzielacz

Adapter PoE zestaw TP-Link TL-PoE200, 1 injector i 1 rozdzielacz
Adapter PoE zestaw TP-Link TL-PoE200, 1 injector i 1 rozdzielacz
4 porty RJ45 10/100Mb/sAutomatyczna negocjacja szybkości połączeńAutomatyczne krosowanie (Auto MDI/MDIX1 wejściowy port zasilania 48VDC (TL-POE200A)1 wyjściowy port zasilania 12/9/5VDC (TL-POE200B).
Cena: 120,99 zł (netto: 98,37 zł )
szt.
  • nowość

AM-2G16-90 Antena sektorowa 2.4GHz AirMax 2x2 MIMO do Rocket M Ubiquiti

AM-2G16-90 Antena sektorowa 2.4GHz AirMax 2x2 MIMO do Rocket M Ubiquiti
AM-2G16-90 Antena sektorowa 2.4GHz AirMax 2x2 MIMO do Rocket M Ubiquiti
Do serii Rocket MTyp anteny: sektorowaZakres częstotliwości pracy: 2.3GHz - 2.
Cena: 742,99 zł (netto: 604,06 zł )
szt.
  • nowość

AMO-2G10 Antena dookólna 2.4GHz 10dBi Airmax Omni do Rocket M Ubiquiti

AMO-2G10 Antena dookólna 2.4GHz 10dBi Airmax Omni do Rocket M Ubiquiti
AMO-2G10 Antena dookólna 2.4GHz 10dBi Airmax Omni do Rocket M Ubiquiti
Do serii Rocket MTyp anteny: dookólnaPasmo: 2,4 GHzZysk: 10 dBiSzerokość wiązki w płaszczyźnie pionowej: 12°Podwójna polaryzacjaDedykowane radio: Rocket M2.
Cena: 878,99 zł (netto: 714,63 zł )
szt.
  • nowość

AMO-5G10 Antena dookólna 5Hz AirMax OMNI 10dBi do Rocket M Ubiquiti

AMO-5G10 Antena dookólna 5Hz AirMax OMNI 10dBi do Rocket M Ubiquiti
AMO-5G10 Antena dookólna 5Hz AirMax OMNI 10dBi do Rocket M Ubiquiti
Do serii Rocket MTyp anteny: dookólnaZakres częstotliwości: 5,45 - 5,85 GHzZysk: 10 dBiWymiary: 582x90x65 mm.
Cena: 648,99 zł (netto: 527,63 zł )
szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony