CSP-104 Centrala sygnalizacji pożarowej CSP-104 Centrala sygnalizacji pożarowej
Producent: SATEL
Cena: 1 066,41 zł (netto: 867,00 zł )
zawiera 23,00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CSP-108 Centrala sygnalizacji pożarowej CSP-108 Centrala sygnalizacji pożarowej
Producent: SATEL
Cena: 1 191,87 zł (netto: 969,00 zł )
zawiera 23,00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CSP-ETH Moduł komunikacji z panelem wirtualnym CSP-ETH Moduł komunikacji z panelem wirtualnym
Producent: SATEL
Cena: 504,30 zł (netto: 410,00 zł )
zawiera 23,00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Centrale przeciwpożarowe (PPOŻ) - ochrona i bezpieczeństwo

Centrale pożarowe są projektowane i instalowane zgodnie z indywidualnymi zapotrzebowaniami i wymaganiami konkretnego budynku. Dlatego zakres ich działania, jak i rozległość strukturalna oraz funkcjonalna może być bardzo zróżnicowana. Głównym zadaniem centralek PPOŻ jest automatyczne zaalarmowanie osoby znajdującej się w budynku, zarządcę czy straż pożarną o wykrytym pożarze, który pojawił się w budynku.

Jak działają centrale PPOŻ?

Centrala PPOŻ jest często używana jako urządzenie, które wykrywa i sygnalizuje pożar. Ponadto, potrafi również wypracować i rozesłać informacje do innych urządzeń i systemów przeciwpożarowych. Sygnały te są transmitowane poprzez tory przewodowe oraz urządzenia liniowe, które są elementami systemów sygnalizacji pożarowej. Takie rozwiązanie daje możliwość szybkiej reakcji w pierwszych chwilach zagrożenia. Prawidłowo dobrany i wykonany system PPOŻ pozwala na zbudowanie w pełni zautomatyzowanej sieci. Centrala ta jest także najbardziej potrzebnym urządzeniem do spełnienia wymagań ochrony przeciwpożarowej dla obiektu budowlanego.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju centralki sygnalizujące ewentualne zagrożenie pożaru. Posiadamy centralki PPOŻ marki POLON oraz SATEL. U nas możesz kupić np.: CSP-104 centralę sygnalizacji pożarowej z 4 liniami dozorowymi, 4 wejściami sterującymi oraz 4 wyjściami programowanymi przez instalatora oraz obsługą urządzeń transmisji pożaru i uszkodzenia. Tego typu urządzenia mamy w wielu wariantach zarówno podstawowych, jak i bardziej zaawansowanym. Posiadamy szeroki wybór, dlatego jesteśmy pewni, że z łatwością wybierzesz idealny dla siebie model centralki przeciwpożarowej.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Bezpłatny kurier powyżej 500 zł

Bezpłatne wsparcie przy konfiguracji sprzętu!

Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl